GÜNDEME BAKIŞ – İzmir Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Aziz Kocaoğlu ve dönemin AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, 2018 yılında iki kez Ankara’ya çıkarma yapmış, bakanlar, bakan yardımcıları ve genel müdürlerle bir araya gelmişti. Görüşmelerde; İzmir’in sorunları masaya yatırılmıştı.   

Tugay'ın AK Parti ziyaretinde birlik mesajları... "Birbirimizi kırmayacağız, birikimlerimizden faydalanacağız" Tugay'ın AK Parti ziyaretinde birlik mesajları... "Birbirimizi kırmayacağız, birikimlerimizden faydalanacağız"

Tugay'ın AK Parti ziyaretinde flaş karar... Çalışma grubu kuruldu! Tugay'ın AK Parti ziyaretinde flaş karar... Çalışma grubu kuruldu!

TCDD’den Büyükşehir’e milyonluk fatura ve zam... 'İzmir'e atılmış en büyük kazık" TCDD’den Büyükşehir’e milyonluk fatura ve zam... 'İzmir'e atılmış en büyük kazık"

TUGAY ZİYARET ETTİ

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, geçtiğimiz ay AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı’yı makamında ziyaret etmişti. Ziyarette; kentin sorunlarının bir rapor haline getirilmesi için komisyon kurulmasına karar verilmişti.

BİR GÖRÜŞME DAHA

Tugay; İZBAN’da yaşanan kriz başta olmak üzere birçok konudaki sıkıntıyı görüşmek üzere bir kez daha Saygılı ile bir araya gelecek. Görüşmenin; Kurban Bayramı’ndan sonra gerçekleşmesi bekleniyor.