Hale Halime ERDOĞAN / GÜNDEME BAKIŞ - Cumhurbaşkanlığı ve parlamento seçimlerinin ardından, arkadaşlarıyla birlikte Karşıyaka Çarşı'ya gelen 18 yaşındaki Ayşenur Şen, GÜNDEME BAKIŞ mikrofonuna rastlamıştı. Şen, seçim sonuçlarını değerlendirmiş ve "Sonuna kadar AK Parti" demişti. Genç kıza çevredeki vatandaşlardan tepki gelmiş ve ortalık bir anda karışmıştı. 

Gündeme Bakış sokağın nabzını tutuyor... Sonuna kadar AK Parti dedi ortalık karıştı Gündeme Bakış sokağın nabzını tutuyor... Sonuna kadar AK Parti dedi ortalık karıştı

ERDOĞAN VE DAĞ İLE BİRARAYA GELMİŞTİ

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, genç kızı bularak evinde ziyaret etmişti. Şen, geçtiğimiz günlerde AK Parti İzmir Gençlik Kolları Teşkilatı ile birlikte Ankara'ya gitmiş ve AK Parti Lideri Recep Tayyip Erdoğan ile Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'ı ziyaret etmişti. 

AYNI YERDE DAĞ'IN SEÇİM ÇALIŞMASINA KATILDI

Şen, genel seçimlerin ardından yerel seçimlere sayılı günler kala, AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ'ın seçim çalışması kapsamında gerçekleştirdiği saha çalışmasında Karşıyaka Çarşı'da esnaf ziyareti yapan Dağ'a eşlik etti. 

"İYİ Kİ SİZİ GÖRMÜŞÜM"

Tepkilerle karşılaştığı noktada duygularını GÜNDEME BAKIŞ'a anlatan Şen, "Çok mutlu oldum,benim açımdan çok iyi oldu. Cumhurbaşkanımızla bu sayede tanıştım, onunla oturdum,  fotoğraf çekildim. Elini tutma şansını bile, öpme şansını bile kazandım. Seçimden bir gün sonra iyi ki bu çarşıya gelip, sizi görmüşüm, 'Sonuna kadar AK Parti' demişim. Bunu dediğim için çok mutluyum. Gerçekten buradaki arkadaşlarımla bu çalışmada bulunmak, ilçede programlara katılmak güzel bir duygu. Hepsini çok seviyorum" dedi. 

"SONUNA KADAR HAMZA DAĞ"

Yerel seçimler için de İzmirlilere çağrıda bulunan genç kız, "İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı bence Hamza Dağ olmalı, çünkü ben CHP'li belediyeden hiçbir hizmet görmedim. İnşallah Hamza Dağ olur. Bir defa şans verseniz İzmir'i güzelleştirebilir. Sonuna kadar Hamza Dağ" ifadelerini kullandı.