Belevi Şen Çocuk Atölyesi’nin açılışında konuşan ve konuşmasında atölyenin halkın ihtiyaçlarından doğan bir proje olduğuna dikkat çeken Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel; “Biz çok uzun zamandan beri Belevi'de kadınların ekonomik hayata dahil olurken, gözlerinin arkada kalmayacakları bir eğitim alanı kurmak istiyorduk. O yüzden daha öncesinde inşaatı yapılan ama hiç kullanılmayan bu yapıyı, geleceğimizin mimarı olacak çocuklarımıza teslim edelim istedik” dedi.

WhatsApp Image 2023-10-02 at 19.06.42

Belevi Şen Çocuk Atölyesi’ne Belevi halkının sahip çıkması gerektiğinin altını çizen Başkan Ceritoğlu Sengel; “Bizler yine Belevi halkının isteklerine kulak vererek hareket edeceğiz. Çünkü gelecek hepimizinse, gelecek çocuklarınsa burası Belevi’ye ve bu güzel miniklere hayırlı uğurlu olsun. Çocuklarımız burada hem eğlensinler hem öğrensinler.  Atatürkçü, çağdaş ve cumhuriyetçi çocuklar yetiştirmek nasip olsun” dedi.

WhatsApp Image 2023-10-02 at 19.07.27

Başkan Ceritoğlu Sengel, konuşmasının ardından Belevili çocuklar ve aileleriyle birlikte Belevi Şen Çocuk Atölyesi’ni gezdi.