DİKİLİ (İzmir), (DHA)-DİKİLİ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Çandarlı Birimi'nde görevli Yılmaz Acar, Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu Avrupa Şampiyonası seçmelerinde 80 kilo kategorisinde Türkiye Şampiyonu olup, Mili Takım'a seçildi. Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz'ü makamında ziyaret eden Acar, kupa ve madalya sevincini paylaşıp, destekleri için teşekkür etti.

Dikili Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Çandarlı Birimi'nde görevli Yılmaz Acar, 6-9 Mart 2024 tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenen Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu Avrupa Şampiyonası seçmelerinde 80 kilo kategorisinde Türkiye Şampiyonu olup, Milli Takım'a seçildi. Acar, şampiyonluk kupası ve madalya sevincini Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz ile paylaştı. Kategorisinde Milli Takımı, İspanya'da temsil edecek olan Acar destekleri nedeniyle Başkan Kırgöz'e teşekkür etti.

Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, büyük bir gurur yaşadıklarını belirtip, "Yılmaz kardeşimiz, Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü Çandarlı Birimi'nde görev yapan değerli bir çalışanımız. İşinde de başarılı bir kardeşimizin Türkiye Şampiyonluğu elde ederek Milli Takım'da ülkemizi İspanya'da temsil edecek olması bizleri çok onurlandırdı. Çandarlı'mıza ve tüm Dikili'mize yaşattığı bu gururdan dolayı kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Kendisinin her zaman yanında olacağız" dedi.(DHA)