Yerel seçimlerin ardından Menderes Belediyesi meclis üyeleri arasında yanlış anlaşılmadan dolayı yaşanan sorun çözüldü. Başkan Yardımcısı olan Rüzgar Sönmez ile meclis üyesi Harun Bila yaptıkları açıklamalarla yaşananların geride kaldığını ve ağabey kardeş ilişkilerinin sürdüğünü ifade ettiler.

Chp Menderes Teki Kriz Tatliya Baglandi 4292

‘’El ele, kol kola’’

Menderes Belediyesi Başkan Yardımcısı olan Rüzgar Sönmez konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ‘’Menderes’imiz için çıktığımız hizmet yolculuğunda yol arkadaşlarımızla yaşanan sorunlar kendi aile içi sorunlarımızdır. Geçmişte olmasını hiç istemediğimiz durumlar yaşansa da bunların hepsi geride kaldı. Bazı yanlış anlaşılmalardan dolayı aile içinde yaşadığımız sorunlarımızı yine aile içerisinde çözdük. Başkanımız başta olmak üzere tüm meclis üyelerimiz ile birlikte el ele kol kola vererek güzel ilçemizin gelişmesine katkı koymayı sürdüreceğiz. Harun ağabeyimle de aramızda hiçbir şekilde kırgınlık dargınlık yoktur. Ağabey kardeş ilişkisi içinde güzel ilçemize katkı sunmaya devam edeceğiz. Menderes’imizi hak ettiği noktaya getirmek için canla başla çalışacağız.’’ dedi.

‘’Saygı ve sevgi içerisinde çalışacağız’’

Menderes Belediyesi CHP Meclis Üyesi Harun Bila ise, ‘’Rüzgar kardeşimle aramızda hiçbir sorun yoktur. Tamamen yanlış anlaşılmadan ve iletişim eksikliğinden dolayı kendisiyle yaşadığımız tatsızlık geride kalmıştır. Aramızda ki buzları erittik. Saygı ve sevgi çerçevesinde Menderes’imiz için çalışmaya devam edeceğiz. Tek bir amacımız var o da Menderes’imizin her bir sokağına her bir mahallesine hak ettiği hizmeti sunmak ve tüm Menderesli vatandaşlarımızın sesi olmak. Bu vesileyle kendisinin ve Fatih Kıraç’ın başkan yardımcılığını da kutluyorum. Başkanımız İlkay Çiçek’in öncülüğünde daha güçlü şekilde ilçemize hizmet edeceğiz.’’ diye konuştu.