GÜNDEME BAKIŞ - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve 6'lı masada bulunan liderler, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği İkinci Yüzyıl'ın İktisat Kongresi'ne katılmak için İzmir'e geliyor. 

ÖRGÜT HAVALİMANINDA HAZIR BULUNACAK

18 Mart Pazar günü, saat 16.00’da Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek iktisat kongresinin beşinci gün programı öncesinde tüm liderleri İzmir halkıyla buluşacak. CHP Lideri Kılıçdaroğlu da Pazar (Yarın) günü İzmir'e havayolu ile gelecek. Kılıçdaroğlu'nu havaalanında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslonoğlu, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları ve parti örgütü karşılayacak. 

CUMHURBAŞKANI ADAYI OLARAK KARŞILAYACAKLAR

Kılıçdaroğlu'nun 6'lı masanın Cumhurbaşkanı Adayı olarak ilk kez İzmir'e gelmesi nedeniyle, İzmir örgütünün CHP Liderine coşkulu ve sloganlı bir karşılama hazırlığı içinde olduğu öğrenildi. Tüm ilçelerden havalimanına otobüs kaldırılacağı bildirildi. 

Heyet havalimanından toplu olarak Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi'ne geçecek. 

DİĞER LİDERLERDEN TEYİT GELDİ

Öte yandan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacak, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, DP Genel Başkanı Gültekin Uysal ve SP lideri Temel Karamollaoğlu İktisat Kongresi toplantısına katılacaklarını bildirdikleri öğrenildi. Liderler son dakika değişikliği olmazsa İzmir'e gelecek.