Survivor'un başından beri neredeyse her hafta ceza alan ve ödüllerden yararlanamayan Yunus Emre Özden, geçtiğimiz günlerde eşinin hamileliğiyle gündeme gelmişti.

İddialı yarışmacının eşi Beria Özden, sosyal medya hesabından hamile olduğunu duyurup, ertesi gün gebeliğini sonlandırdığını açıklamıştı.

6606640F0F61A69C22Aa762A

CANLI YAYINDA ORTALIK KARIŞTI!

All Star'dan kısa süre önce Yunus Emre ile nikâh masasına oturan Beria Özden, eşinin Aleyna ile olan samimiyetinden rahatsız oldu ve iletişim ödülünde Yunus Emre'ye: "Aleyna'dan uzak dur" şeklinde mesaj attı.

65Fff5A6400Ec1033633F75D

PROFİL FOTOĞRAFI DEĞİŞTİ!

Yunus Emre, eşinin uyarısına rağmen Aleyna'nın omzuna dokunmuş ve onunla dalga geçmişti. Bu görüntülerin ardından Beria Özden, sosyal medya hesabından Yunus Emre'nin adını silmiş ve birlikte olan profil fotoğraflarını değiştirmişti.

"SESİN ÇIKMIYOR"

Eşinin uyarılarına rağmen Aleyna'dan uzaklaşmayan Yunus Emre ve Aleyna, her bölüm daha da yakın tavırlara girerken, dün akşam yayınlanan düello bölümünde ikili arasında yeni bir olay yaşandı.

Eleme adayı olan Aleyna, düello sırasında kendisine tezahürat yapmayan Yunus Emre'ye tepki gösterdi. Kalaycıoğlu "Sesin çıkmıyor" derken, Yunus Emre'nin gergin tavırları dikkat çekti. "Çığırıyorum burada' diyen Yunus Emre'ye, Aleyna "İlk üç el yoktun bile yani. Çadırdaydın herhalde" karşılığını verdi.

660666A50F61A69C22Aa7650

"EŞİNDEN KORKMUŞ BELLİ"

Yunus Emre, eleme adayı olan Aleyna'ya düello sırasında "Hadi bak havalimanında Beria bekliyor" diyerek güldü. bu sözleriyle gündem oldu. Sosyal medya kullanıcılarından; "Kızın yanından ayrılmayan sensin", "Eşinden korkmuş belli", "Bir daha Aleyna'nın yanına gelme" şeklinde yorumlar geldi.

SURVIVOR ALL STAR'A VEDA EDEN İSİM BELLİ OLDU

Survivor'da bu haftanın ilk eleme adayı Aleyna, ikinci eleme adayı Aysu, üçüncü eleme adayı Berna ve 4.eleme adayı ise Merve olmuştu. İlk turda Aleyna ve Berna, Aysu ve Merve rekabet ettiler. Final turunda ise Aysu ile Aleyna kalmak için mücadele etti. Kazanan isim Aleyna, yarışmaya veda eden isim ise Aysu oldu.