Seçim kampanyası sürecinde İzmir'in 30 ilçesinde günlerdir sokaktaki, kahve ve kafelerdeki vatandaşlarla tek tek sohbet eden Atila, sosyal mecrada da ulaşamadığı İzmirlilerle iletişimini sürdürüyor. #izmiricinonerimvar etiketiyle paylaşılan kampanya dahilinde Facebook, Twitter ve Instagram kanallarından gelen öneri, şikâyet ve soruları tek tek cevaplayan Atila, canlı yayınlar aracılığıyla da İzmirli hemşerileriyle buluşuyor.

sosyal medya 2

Bugüne dek gerek mesaj gerek hashtag aracılığıyla kendisine ulaşan binlerce mesaj ve soruyu ekibi ile birlikte inceleyip hepsini tek tek cevaplandıran Atila'nın gerçekleştirmiş olduğu kampanyaya bugüne kadar binlerce soru yağdı.

sosyal medya 3

Ortak akıl ve şeffaf belediyecilik anlayışı ilkeleriyle sürdürdüğü süreçte kendisine ulaşamayan hiçbir İzmirli kalmayacağının sözünü veren Atila, 'Biz kenti kentlilerle yönetmek için yola çıktık. İzmirli hemşerilerimizin her eleştirisi, sorun ve önerisi başımızın tacıdır. Gerek başkanlığımız döneminde gerekse aday adaylığı sürecimizde Şeffaf Belediyecilik ve Ortak Akıl ilkelerimizden asla ödün vermeyerek yolumuza devam etmek için tüm İzmirli hemşerilerimizi kullandıkları sosyal mecralardan #izmiricinonerimvar hashtagiyle benimle iletişim kurmaya davet ediyorum' diye konuştu.