31 Mart Yerel Seçimlerinde Güzelbahçe Belediye Başkan Adayı gösterilen Mustafa Günay, ilçenin önemli bir temsiliyeti olan STK, Muhtarlar ve Esnaf odası yönetimiyle bir araya gelerek seçim çalışmalarına başladı. Toplantıya CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Devrim Seyrek ve ilçe yönetimi, STK Başkan ve temsilcileri, Muhtarlar ve Güzelbahçe Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı ve yönetimi katıldı.

5 (1)-3

‘Yapacaklarımız Güzelbahçe’nin geleceği için’

Kendilerini misafir etmekten mutluluk duyduğunu söyleyen Güzelbahçe Belediye Başkan Adayı Mustafa Günay, “Hepinizi selamlıyor, katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Bugün burada bir araya gelerek, ilçemizi daha güzel ve yaşanabilir kılmak için birlikte çalışma fırsatını yakalayacağımız ve sizlerin fikirlerini alıp, görevimizin başına geçince onların hayata geçmesini sağlayacağız. Bir birimizi tanıyoruz. İlçeme ve sizlere yabancı değilim. 15 yıl Güzelbahçe’nin her taşında, her bir köşesinde emeğimiz var, alın terimiz var. Güzelbahçe’mizde sivil toplum kuruluşları, muhtarlar ve esnaf odası temsilcileri olarak, sizlerin sahip olduğu bilgi ve deneyimler, Belediye Başkanı olarak görev yaptığımda benim için büyük bir değer taşıyor. Toplumumuzun her kesimini temsil eden bu önemli kuruluşlarla bir araya gelmek, gerçek ihtiyaçları anlamak ve ortak çözümler bulmak adına önemli bir adımdır.

1 (2)-6

Belediye Başkanı olarak göreve geldiğimde şu temel prensipleri benimsiyeceğim;

Katılımcı Yönetim: Şehrimizdeki kararları birlikte almalıyız. Katılımcı bir yönetim anlayışıyla, siz değerli temsilcilerin ve halkımızın fikirlerine önem vereceğim.

Adil ve Şeffaf Hizmet: Belediye hizmetlerinde adalet ve şeffaflık esas olacaktır. Herkesin eşit şekilde faydalanabileceği projeleri hayata geçirmek için çalışacağım.

Altyapı ve Çevre Dostu Projeler: Şehrimizin altyapısını güçlendirecek, çevre dostu projeleri destekleyerek sürdürülebilir bir kent oluşturmayı hedefliyorum.

İstihdam ve Esnaf Desteği: Esnafımızın güçlenmesi ve istihdamın artması için girişimcilere destek olacak projeleri hayata geçireceğim.

Bu hedeflere ulaşmak için sizinle birlikte çalışmak istiyorum. Görüşlerinizi ve önerilerinizi dinlemek, birlikte çözümler üretmek, şehrimizi daha yaşanabilir kılmak adına bir araya geldiğimiz bu toplantı, benim için son derece kıymetli. Unutmayalım ki, birlikte daha güçlüyüz. Hep birlikte, Güzelbahçe’mizi daha iyi bir geleceğe taşıyabiliriz. İşte bu güç birliğiyle, daha aydınlık yarınlara hep birlikte yürüyeceğimize inancım tam. Katılımınız için tekrar teşekkür ediyorum. Sorunlarımız ortak, Güzelbahçe için yapılacak her projede, her oluşumda sizlerin içinde olup bu sürece katkı koymanız önemli. Sizlerin önceden örgütümüze yapmış olduğunuz istek ve talepler önümüzde, bu taleplerin dışında varsa yine düşünceleriniz, önerilerinizi not alıp, göreve geldiğimiz zaman doğru planlamalarla, uzun, kısa ve orta ölçekte bir süre belirleyip bu çalışmalara başlayacağız. Tekrar bizlere misafir olduğunuz için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

3 (3)-1