Ay'ın Oğlak burcuna geçtiği 7 Şubat'ta burçları neler bekliyor? Astrolog Aygül Aydın 12 burç için tek tek yorumladı. Gelin bugün astrolojide neler olacak birlikte bakalım.

Koç
Huzursuz hissettiğiniz zamanlar yaşıyorsunuz. Ancak çatışmanın ve kalp kırmanın kimseye bir faydası yok. Motivasyonu düşürmeden, planlara sadık kalarak bugünü geçirmelisiniz.

Boğa
Kendinizi iyi hissetmek için zorlamamalısınız. Günlük hayatta bir şeylerin eksik olması canınızı sıkıyor elbette ancak zaman yönetimi ya da diğer olaylar için uzmandan yararlanmanız gerekebilir.

İkizler
Duygularınızı görmezden gelmeyi bırakın. Bubu bir insan ya da olay nedeniyle yaptığınızda günün sonunda mutsuz olan siz oluyorsunuz.

Yengeç
Bugün temizlik günü... Sadece eşyaları değil, zihnen ve kalben size yük olan her şeyden arınma ve duygusal olarak fazlalıklardan kurtulma zamanı...

Aslan
Sorunları büyütüyorsunuz. Probleme odaklanmak yerine çözüm yollarını araştırın. Kendinize yapacağınız her yatırım sizai kurtaracaktır. Fedakarlıkların da bir sınırı olduğunu unutmayın.

Başak
Memnun olmadığınız durumları insanlara anında yansıtmaktan vazgeçin. Yapabileceklerinize odaklanın. Parasal konulara eğilmeniz gereken bir dönemdesiniz.

Terazi
Yaşamınızı anlamlı hale getirmek için önceliklerinizi belirlemek zorundasınız. Bunlar zamanla değişebilir ancak daha tatmin edici şeyler bulmak için bu döngüyü kırmak zorunda olduğunuz günler yaklaşıyor.

Akrep
Aileniz ve çevrenizle ile ilgili doğru karşılıklar almak için onlara nasıl yaklaştığınızı gözden geçirmelisiniz. Hayatınızda gündemini değişmesini istiyorsanız kendinizle ilgili sorunlara odaklanmalısınız.

Yay
Ne istediğinizden emin olmalısınız bu günlerde. Kariyer, aşk ya da başka önceliklerinizi bir defter tutarak belirleyebilirsiniz. Hayatınızdaki insanlara karşı daha net olmalısınız.

Oğlak
Özellikle kariyer ve aşk hayatınızda yaşayacağınız doyumlar var. Karşılaştığınız durum ya da duygular olağan akışınızını etkileyecek.

Kova
Pozitif düşünce beraberinde fırsatlar da getirebilir. Görmek ya da yaşamak istediğiniz olaylara bir de pozitif bakmayı deneyin. Bunları mümkün kılan davranışları sergilediğinizde değişimi fark etmeniz işten bile değil.

Balık
Bir telaş ve koşturmaca içerisinde olmaktan artık yoruldunuz. Olumsuz duygulardan arınmanın bir yolu da onların karşıtlarını geliştirmektir.