Halime ERDOĞAN / GÜNDEME BAKIŞ - CHP İzmir İl Başkanlığı, 28 Mayıs'ta gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri ikinci turu için saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Örgütlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sedredil Coşkuner koordinasyonunda dün Kemalpaşa'da alan çalışması yapan belediye başkanları, ilçe başkanları ve kadın kollarından oluşan CHP heyeti bugün de Kiraz'da sahaya indi. 

CHP'li başkanlardan Kiraz'a çıkarma: Çözüm Kılıçdaroğlu’nda! CHP'li başkanlardan Kiraz'a çıkarma: Çözüm Kılıçdaroğlu’nda!

CHP POLİTİKALARI ANLATILDI

Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu ve Ödemiş Belediye Başkanı Mehmer Eriş, ilçe başkanları ve yaklaşık 150 kadın, bugün Kiraz'da köy ve mahalle ziyaretleri gerçekleştirdi. Saat 11:00'da sahaya inen ekip, saat 16:00'a kadar tarla, köy, kahve ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek CHP'nin politikalarını anlatarak, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na oy istedi.