Anafartalar Caddesi, Dumlupınar Caddesi, Yeşilırmak Caddesi, K.Kemalbey Caddesi, M.Yazıcı Caddesi, Barbaros Caddesi, Kayhan Caddesi, Çaltıcı Bahçe Caddesi ardından Hasan Çelebi ve Fatih Caddelerinde de sıcak asfalt tamamlandı. Çok kısa zamanda da Üçkemer Caddesindeki asfaltlama çalışmaları yapılarak vatandaşların hizmetine sunulacak. Adım adım tamamlanan caddelerle bağlantılı ara sokaklarda kilit parkeler tamamlanıyor ve Bergama yeni baştan kuruluyor.

Başkan Koştu - 1

Bergama’yı doğalgaz hizmetiyle yolların yenilenmesiyle adeta yeni baştan kuran Hakan Koştu; “Beş yılda 15 yıllık işi tamamlıyoruz. Arkamızdan gelen 10 yıllık kaybı toparlayarak hizmetlerimizi tamamladık. 30 yıldır el sürülmeyen sokakları caddeleri yeni kilit parke ile tanıştırdık ve 100 bin metrekareyi tamamlama aşamasındayız. Gaziosmanpaşa Mahallesi,  İslamsaray Mahallesi, Ertuğrul Mahallesi, Turabey ve İnkılap Mahallelerinde kilit parke yollarımız yapıldı ve hala çalışılıyor. Geldiğimiz günden beri 20 km asfaltlama çalışması, 300 bin metrekare kilit parke ve 50 bin metrekare sathi kaplama yaparak Bergama’nın yollarını yeni baştan yaptık. Yolların yenilenmesi ile birlikte sokaklarımızın ışıklandırma altyapısını da yenileyerek led ışıklarımızla aydınlatıyor şehrimizi daha güvenli ve yaşanabilir hale getiriyoruz”

Başkan Koştu - 3

MAHALLE MUHTARLARI VE HALKTAN BAŞKAN KOŞTU’YA TEŞEKKÜR

Yapılan yollarda denetimlerini gerçekleştiren ve esnaf ziyaretlerinde bulunan Hakan Koştu’ya vatandaşlar büyük teveccüh gösteriyor. Asfaltlanan yollarda evlerin değerinin arttığını belirten vatandaşlar yapılan çalışmalar için teşekkür etti. Başkan Koştu’nun her zaman yanında olduklarını belirten muhtarlar daha önce görülmemiş hizmetin bu kadar kısa zamanda yapılması karşısında çok memnun olduklarını, çözülmeyen sorunları çözüme kavuşturduğu için teşekkür ettiklerini belirtti.