Günümüzdeki yasam koşulları, hatalı beslenme alışkanlıklarımız, sedanter yaşam tarzı ve stres vücudumuzda serbest radikallerin birikmesi sonucu uzamış oksidatif stres ve kronik enflamasyona yol açmaktadır.

Uzamış oksidatif stres ve kronik enflamasyonun hücre yapısını bozarak hücreye oksijen girişini ve oksijenin kullanımını azalttığı bilinmektedir.

Bu durum birçok hastalığa davet çıkartmakla kalmayıp, daha sağlıklı yasayabilmemiz için önemli bir engel oluşturmaktadır.

OXYOIL içindeki farklı yağ bileşenleriyle sağlıklı bir Omega-3 ve Omega-6 kaynağıdır. İçerdiği antioksidanlar sayesinde oksijenasyonuna katkıda bulunur. Ayrıca, hücre yaşlanmasının geciktirilmesinde olumlu katkılar sağlayabilir.

OXYOIL, antioksidan etkinliği yüksek olan bitkisel yağ karışımıdır. OXYOIL, tamamen doğal yöntemlerle yetiştirilmiş organik ham maddeden oluşur. Koruyucu katkı maddesi, pestisit kalıntısı ve ağır metal içermez.

Whatsapp Image 2024 04 26 At 18.51.36 (1)

Yaz Aylarında WISERLIFE BEAUTY COLLAGEN Takviyesi Şart!

Kolajen, aslında tüm vücudumuz için yapısal ve işlevsel açıdan gerekli olan bir protein türüdür ve vücut bağ dokusunun %80 gibi büyük bir bölümünü oluşturur. Cilde güç, esneklik ve sağlamlık vererek cilt yapısını oluşturan bir ağ meydana getirir.  Özellikle yaz aylarında yoğun güneş ışınlarına maruz kalan cildimizde lekelenme, yıpranma ve yaşlanma problemleri oluşur. Güneş ışınları, vücudumuzdaki kolajen üretimini azaltır. Bu nedenle, yaz aylarında kolajen takviyesi almak, vücudumuzda azalan kolajeni yerini koymaya yardımcı olur. Wiserlife Beauty Collagen, 2000 mg sığır kaynaklı tip 1-3 formlarında kolajen peptit içeren saşe formda gıda takviyesidir. Bilimsel araştırmalara göre kolajen takviyelerinin içerisinde bulunan kolajen peptitleri cilt kuruluğunu ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olmaktadır. Düzenli kolajen takviyesi ile cilt, eklem ve kaslardaki kolajen miktarı korunarak, cilt yaşlanması yavaşlar. Yaşla ortaya çıkan görme problemleri ve eklem rahatsızlıkları azalır.

Kolajen ile kolajen peptit arasında çok büyük bir fark var.  Bir protein çeşidi olan kolajenin parçalı haline kolajen peptit denilmektedir. Kolajen peptitler, kolajenden daha ufak olmaları sebebiyle kanda daha rahat taşınmakta, bağırsaklar tarafından daha rahat emilmektedir ve sorunlu bölgeye direkt olarak yönlendirilebilmektedir. Kısacası Wiserlife Beauty Collagen, sadece kolajen içermiyor; peptitler, Vitamin C ve Hyaluronik Asit de içermektedir. Wiserlife Beauty Collagen düzenli olarak kullanan kişilerin aylar içinde daha parlak bir cilde, daha sağlam saç ve tırnaklara sahip olduğu görülmüştür.

 

 

 

 

Kolajen takviyesi umut veriyor! (klinik çalışması yok)

Yaşları 35 ile 55 arasında değişen 69 kadın üzerinde 2014 yılında yapılan bir araştırmada, 8 hafta boyunca günde 2,5 veya 5 gram kolajen alanların, almayanlara kıyasla cilt elastikiyetinde çok fazla iyileşme gösterdiği bildirildi. Sadece son birkaç yılda, ağızdan alınan kolajen takviyeleri gerçekten cildin görünümünü etkileyebileceğini gösteren bazı etkileyici çalışmalar yapıldı. Bir diğer çalışmada, 12 hafta boyunca günde 1 gram kolajen takviyesi alan kadınların % 76 daha az cilt kuruluğu, % 12 daha az görünür kırışıklık, ciltte daha iyi kan akışı ve % 6 daha yüksek kolajen içeriğine sahip olduğunu bulundu. Bir başka analizde 805 hastayı içeren sekiz çalışmanın 2019 yılında yapılan incelemesinde, "yara iyileşmesi ve cilt yaşlanması için ağızdan alınan kolajen takviyelerinin kısa ve uzun vadeli kullanımı için ön sonuçların umut verici olduğu" sonucuna vardı. 

7.Kisim 2 Oxyoil Sise Mobil Kopya

Sağlık bütünlüğünüzü önemsiyoruz!

İnsan sağlığını çalışmalarının merkezine koyarak, doğru ürünleri doğru kişilere göndermeyi hedefleyen Wiserlife Supplements ihtiyacınıza göre gıda takviyesi yapılıyor. Ürünlerin kalite standartlarını sürekli arttırma çabasını hiç elden bırakmayan firma, yeni formülleri ve formlarıyla ARGE çalışmaları kapsamında üretime devam ediyor. “Bizim için sağlık; fiziksel, psikolojik ve sosyal zorluklara karşı uyum sağlama yeteneğidir.” diyen, güçlü bir inovasyon sahibi olan Wiserlife Supplements, insanların sağlıklı yaşam isteklerine faydalı olacak ürünleriyle dikkat çekiyor. Vejetaryenler ve veganlara özel, diyete uygun, şekersiz ve tatlandırıcı içermeyen ve glütensiz olan ürünleriyle sağlıklı yaşamınızı destekleyen Wiserlife Supplements ile yaşam standartlarınızı yükseltebilirsiniz. Günlük kullanıma uygun olarak üretilen ürünler, yaşadığınız tüm zorluklara uyum sağlamak için en güçlü destekçiniz olacak. Wiserlife Supplements sizin için en doğru olan gıda takviyelerinden faydalanmanız, kendiniz için yapabileceğiniz büyük bir iyilik olacaktır.

 

Wiserlife Kimdir?

WSR Gıda Takviyeleri AŞ çatısı altında kurulan Wiserlife, insanların sağlıklı yaşamlarına destek verebilmek amacıyla ve bütüncül yaşam felsefesiyle hareket eden büyük bir hayalin harekete geçirilmiş olan ilk adımıdır.  Gelecekte sağlıklı yaşamak isteyen bireylerin henüz hastalanmadan sağlıklarını koruyarak, potansiyel riskleri saptayarak kişiye özel ürünlerle bütüncül sağlık çözümleri bulmak, Wiserlife Supplements firmasının en büyük amacıdır.

OXYOIL, DIA, MASCULINE, EASY DAY, MOVE, BEAUTY COLLAGEN, ZINC MAX, MAG, B COMPLEX, CURCUMIN, QUERCETINE, BERBERIS, LIPO, D3K2 gibi farklı alanlarda gıda takviyesi olarak kullanılan değişik ve formülasyonuyla tek olan ürünler, eczane raflarında yerlerini almaya başladı.