GÜNDEME BAKIŞ - İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay ve CHP İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, AK Parti İzmir İl Başkanlığı'nın ardından İYİ Parti İzmir İl Başkanı Ülkü Doğan ve yönetimini ziyaret etti.

TUGAY: "HİZMET GETİRMEK İÇİN İLETİŞİMDE OLACAĞIZ"

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay ziyaretin ardından, "Bizleri kabul ettiği için teşekkür ediyoruz. Geçirdiğimiz 31 Mart yerel seçim sürecinde kişilik haklarına saldırmadan, birbirimizi incitmedigimiz bir seçim dönemi geçirdik. Buna katkı verdiğiniz için teşekkür etmek istedik. Önümüzde artık yeni bir dönem var 5 sene şehrimize hizmet vermek için çalışacağım. Bu süreçte daha yakın olacağız birbirimize görüşlerimizi aktaracağız. Yapıcı bir tavırla şehrimize hizmet getirmek için iletişim içerisinde olacağız. Ziyaretimizin esas sebebi bunlar. Bundan sonra göstereceğiz olumlu yaklaşım için şimdiden teşekkür ediyorum" dedi

Whatsapp Görsel 2024 05 13 Saat 10.56.59 C25D19E2~1

DOĞAN: "BİZ HER ZAMAN YANINIZDAYIZ"

Tebrik ederek sözlerine başlayan   İYİ Parti İzmir İl Başkanı Ülkü Doğan, "İzmir'imiz için hayırlı olmasını diliyorum. Şehrimize yakışır beni seçim süreci geçirdik. Bunun için İzmir'deki siyasi partilere teşekkür ediyorum. Biz bu şehirde yaşayan bireyler ve iyi parti ailesi olarak sizleri tebrik ediyoruz. Biz üzerimize ne düşüyorsa, yanlış bulduğumuz şeyleri de yapıcı eleştirerek yanınızda olacağız. 5 yıl boyunca keyifli bir dönem geçirirsiniz. Biz her zaman yanınızdayız" diye konuştu. 

ASLANOĞLU: "TÜM İZMİRLİLERİN BAŞKANI"

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ise, "Büyükşehir belediye başkanımız tüm İzmirlilerin başkanıdır. Bizler hemşehriler olarak elimizden geldiği kadarıyla birlik ve beraberlik içerisinde elimizden gelen katkıyı koyacağız. Sizlerin koyacağı katkılar için teşekkür ederim" dedi.