Survivor kim gitti? sorusu gündemde... Bireysel elemeler öncesi son düellolar oynanıyor. Eleme potasında yer alan yıldız yarışmacılardan bir isim yarışmaya veda ediyor. Yarışmada Aleyna ve Damla'nın vedası sonrasında heyecan arttı. Artık yarışmada kadın erkek düellolarında da kozlar paylaşılıyor. Düelloyu kimin kazanacağı merak ediliyor. Peki ama bu akşam kim elendi?

Survivor'da kim gitti sorgulatması hız kazandı. Eleme adaylarından biri olan Seda, ''Düellodayım içimde anlamsız bir rahatlık var belki de gitmenin rahatlığı, kime elensem üzülmem.'' ifadelerini kullandı.

Özgür ile yarışacak olan Ogeday '' Gurur duyacağım. Özgür abi çok yetenekli. Düellodayım, korkmadığımı söylemiştim. Kuliste çevirmedim..Hiçbir zaman hayal satmadım, satmayacağım da asla.'' cümlelerini belirtti.

Ogeday kulis yapmadığını belirterek geçmişte yaşananlara gönderme yaptı.

Survivor 2024 All Star'da eleme potasından adını kurtaran adaylar Batuhan ve Ogeday oldu. Ogeday, ''Kaybettiğim zaman mutlu kazandığım zaman mutsuz olacağım bir rakipti.'' diye belirtirken Batuhan ise ''Seda gördüğüm en hızlı 2 rakipten biriydi.'' diye ekledi.


Özgür, ''Ogeday ve Batuhan'ı gönülden tebrik ediyorum. Ben burada yenmek ya da yenilmek olarak bakmıyorum. Ogeday ile oynamaktan çok keyif aldım. Güçlü insanlarla yarıştıkça kendimi geliştiriyorum. Sonuç ne olursa olsun keyif almaya bakıyorum.'' cümlelerini belirtti.Atış hakkı Seda'da bulunuyordu ve Seda ''İdam sehpasını kendi ayağımla tekmeler gibi oldum.'' ifadelerini kullandı.

Seda, Özgür'ü 5-2'lik skorla mağlup etti.


Survivor 2024 All Star'a veda eden yarışmacı Özgür oldu.