Buca Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyesi Serkan Kalmaz, Buca Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.“BENİM SÖZÜM HALKTAN YANA OLMAK VE BUCA’YI HAK ETTİĞİ YERE TAŞIMAKTIR”

Dosya teslimi sonrası CHP Buca Belediye Başkan Aday Adayı Serkan Kalmaz sosyal medya hesabından “Buca’ya Büyük Hedeflerle Geliyorum” başlığıyla bir fotoğraf paylaştı.  Kalmaz yaptığı sosyal medya paylaşımında:

Serkan Kalmaz


 “Değerli Bucalı Hemşehrilerim ve Kıymetli Yol Arkadaşlarım

Bugün Buca İlçe Başkanlığı'mıza, Belediye Başkanı Adaylığı için resmi başvurumu yaptım. Bunu sizinle paylaşmanın heyecanını ve haklı gururunu yaşıyorum. Buca, benim için sadece bir semt değil; aidiyet birliktelik ve dayanışma demektir. Buca, çocukluğumun geçtiği, gençliğimi yaşadığım ve ailemi kurduğum topraklardır. Bu büyük ailenin birer mensubu olan sizlere, siyasi yolculuğumda beni bir an bile yalnız bırakmadığınız için teşekkürü borç bilirim.

Fakat teşekkür etmek yetmez!

Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Sizler, yeni Türkiye`nin genç evlatları! Yorulursanız dahi beni takip edeceksiniz! Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler asla ve asla yorulmazlar.” sözünden ilham alarak bugün yepyeni bir yola çıkıyorum ve siz değerli hemşehrilerime söz veriyorum:

Buca’nın genç bir evladı olarak benim sözüm, Buca için daima en iyisini düşünmektir.
Benim sözüm, halktan yana olmak ve Buca’yı hak ettiği yere taşımaktır.
Benim sözüm, Buca’mıza yakışır bir şekilde faydalı ve kalıcı eserler bırakmaktır.

VE KİMSE UNUTMASIN Kİ BENİM ADIM SERKAN KALMAZ, #SÖZÜMYERDEKALMAZ  

Bu sözlerimi layıkıyla yerine getirebilmem için gerekli olan yetkiye kavuşmayı hedefliyor, kendimi önce Yüce Allah'a, sonra sizlere emanet ediyorum.” açıklamasında bulundu.