GÜNDEME BAKIŞ - Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel'in 2 gün sürecek İzmir ziyaretinin detayları belli oldu. Özel, 12 Mart Salı günü saat 15.00’te İzmir ziyaretinin ilk programında İzmir Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası, İzmir Ticaret Borsası başkanları ve meclis üyelerinin yanı sıra, İş dünyası derneklerinin temsilcileriyle İZTO Meclis salonunda ekonomi zirvesinde buluşacak.

Genel Başkan seçilmesinin ardından ilk kez İzmir ekonomisine yön veren oda ve derneklerin temsilcileriyle bir araya gelecek olan Özgür Özel’in katılacağı iş dünyası buluşmasında, hem İzmir hem de Türkiye ekonomisi ile ilgili mesajları vermesi bekleniyor.

İzmir, Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası, İzmir Ticaret Borsası başkanları ve meclis üyeleri ile iş dünyası derneklerinin katılımıyla, ekonomi dünyasının gözlerinin çevrildiği bir zirveye hazırlanıyor. Toplantıya ayrıca, Ege İhracatçı Birlikleri gibi birçok iş dünyası derneğinin temsilcileri ve çok sayıda iş insanının da katılacağı açıklandı. CHP lideri Özgür Özel’in İzmir ve Türkiye ekonomisine ilişkin önemli mesajlara yer vermesinin beklendiği zirve’de, katılımcılarda görüşlerini paylaşacaklar.