CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile CHP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay, Bayındır'da da dolu yağışına rağmen ilçe sakinleriyle buluştu. Seçim otobüsü ile geldikleri Bayındır'da yurttaşlara seslenen Özgür Özel, kırsal kesime önemli hizmetler sunan eski İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na selam gönderdi. Özel, “Kırsal bölgelere büyük destek veren Aziz Kocaoğlu’na bir selam yollayalım. Ardından Tunç Soyer başkanımıza selam yollayalım. Şimdi sıra Cemil Başkan’da. Cemil Başkan kırsal politikalarla, hayvancılıkla uğraşanlara büyük katkı sağlamak için heyecanlanıyor. El ele hepinize sahip çıkmaya söz veriyor” dedi.

Özel Tire’den seslendi: 1 Nisan'dan sonra acı reçete olacak sandıkta hesabı sorun! Özel Tire’den seslendi: 1 Nisan'dan sonra acı reçete olacak sandıkta hesabı sorun!

“CEMİL BAŞKAN GÜN SAYIYOR”

Çiftçilik, hayvancılık, çiçekçilikle uğraşanların çilesini bildiklerini ifade eden Özel, şunları söyledi:

“Çiftçiye emekliye para verelim diyoruz. 'Para yok' diyorlar. Ama beşli çetelere, yandaş müteahhitlerine, saraylara, makamlara her yere para buluyorlar. Emekliye, çiftçiye para bulamayıp yandaşa bulanlara yazıklar olsun. Cemil Başkan gün sayıyor. Siz onlara belediye başkanlığında destek vermeye söz veriyor musunuz? Onlara güveniyor musunuz? İnanıyor musunuz? Biz de size inanıyoruz.”

Foto5 (1)-1

“TÜRKİYE İTTİFAKI KAZANACAK”

Konuşmasında Hükümeti de eleştiren Özgür Özel, “Bu Cumhur İttifakı’nın karşısında da umudun ittifakı var. Karşılarında kardeşlik ittifakı var. İyi güzel günleri özleyip ülkesini sevenlerin ittifakı var. Türkiye ittifakı var. Bizim ittifakımız Türkiye ittifakıdır. Hep beraber Türkiye’yi kazanacağız. Türkiye’de Türkiye ittifakı kazanacak, Türkiye kazanacak. Bayındır'da çiçekçiler, sütçüler, esnaflar hep beraber kazanacağız. Bugünü bu yağmuru unutmayın. Yağmur gibi oyları sandıkta buluşturup başkanlarımızı yeni görevleriyle buluşturun. Size güveniyorum, inanıyorum” dedi.

F O T O2-1

“BAYINDIR'A GÖRDÜĞÜ EN İYİ HİZMETİ YAPACAĞIZ”

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay, 31 Mart seçimlerine sayılı günler kaldığını anımsattı. Çok heyecanlı olduklarını ifade eden Başkan Cemil Tugay, “Bayındır'a bugüne kadar gördüğü en iyi hizmeti yapacağız. Hizmete hazırız. Arkadaşlarımız şimdiden köy köy gezip sizlerin ihtiyaçlarını, taleplerini topluyor. Bayındır'a layık olduğu en iyi hizmeti, eksiksiz şekilde vermek için hazırız. Buraya asfalt şantiyesini kuracağım. Bütün ova ve köy yollarını yeni baştan asfaltlayacağım. Ürettiklerinizin değerinin korunup en iyi fiyata satılması için çabalayacağım. Paketleme tesislerini, soğuk hava depolarını en kısa zamanda yapacağım. İlçede yaşayan herkes, İzmir'de ki hizmeti alacak. Orada yapılan bütün hizmetler burada da olacak” dedi.

Foto1 (1)-7

“ÜRETİN, ÇALIŞIN, MUTLU OLUN”

Kooperatiflerin ödemelerini zamanında alacağını da anlatan Başkan Tugay, “Namus sözü veriyorum. Kooperatiflerimiz ödemelerini zamanında alacak. Ödemeler aksatılmayacak. Soğuk hava deposu ve paketleme tesisi açacağım. Üretin, çalışın, mutlu olun. Gençlerimiz ülkeye dair umutlu olsun. Kadınlarımız çocukları ile mutlu olsun. Ülkemiz en büyük refahı yaşasın. Bizler CHP'nin halka hizmet etmek için çalışan efeleriyiz. Ülkemizle gurur duyuyoruz. Biz kendimize inanıyoruz. İzmir'e inanıyoruz. 1 Nisan'dan itibaren 30 ilçede belediye başkanımızla sizlere hizmet etmek için yeni bir yol açacağız” diye konuştu.

CHP Bayındır Belediye Başkan Adayı Davut Sakarsu ise her şeyin güzel olması için çalışacaklarının sözünü verdi.