Geçmiş dönem Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila Bornova Belediye Başkanı Ömer Eşki’yi makamında ziyaret etti, görevinde başarılar diledi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyareti Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’ın ardından “Evimiz” diye nitelendiğirdiği Bornova’ya yaptığının altını çizen Olgun Atila, “Başkanlığım süresince birlikte çalıştığım Ömer Eşki, çok değerli bir kardeşim, arkadaşım. Bu onurlu görevde dolu dolu başarılı bir 5 yıl geçireceğine inancım tam” diye konuştu. Sahada vatandaşla içiçe olmanın önemli olduğunu söyleyen Atila, siyasetçinin bu yolla şarz olup daha dinamik kaldığını vurguladı.

Olgun Atila Ziyaret (1) 

 

Kurumsallığa dikkat çekti

Bornova’ya yaptığı hizmetler nedeniyle Olgun Atila’ya teşekkür eden Bornova Belediye Başkanı Ömer Eşki, “Görev yapmış tüm başkanlarımıza Bornova’ya kazandırdıkları için çok teşekkür ediyorum. Bu yüzden de kurumsallık ve hizmette devamlılık adına benden önceki başkanların yaptığı olumlu çalışmaları daha da geliştirmeye çalışarak devam ettireceğim. Bunlardan biri de Olgun Başkan’ın hayata geçirdiği Dost Marketler olacak. Kapanan şubeleri aynı yerde açarken yenilerini ekleyeceğiz. Açılışlarını da inşallah birlikte yapacağız” dedi.

Olgun Atila Ziyaret (5)