İzmir Mobilya Pazarlamacılar Derneği (İZMOP), 60 üretici firmanın katılacağı ve 4 -10 Mart 2024 tarihleri arasında düzenleneceği İzmir Mobilya Lansman günleri ile yurtiçi ve yurt dışından birçok ziyaretçi ağırlayacak. Lansmanda, 2024 yılının en trend renkli kumaşlardan oluşan mobilya koleksiyonları, mobilya toptan alıcılarının beğenisine sunulacak. Sektör temsilcileri olarak çok heyecanlı ve iddialı olduklarını söyleyen İZMOP Başkanı Aşkıner Özcan, "İzmirli Mobilya üreticileri, İZMOP'un yoğun çalışmaları ile indirim atağına kalktı. İzmir Mobilya Lansman günleri ile hem Türkiye'de hem de yurtdışında ses getireceğiz. Çok iddialıyız. İzmir'in Mobilyası'nı önce Türkiye sonra Dünya tanıyacak. Mobilyanın kalbi İzmir'de atacak" dedi.

'YENİ KOLEKSİYONLAR SERGİLENECEK'

Hedeflerinin İzmir Mobilyası'nı önce Türkiye'de sonra dünya pazarlamak olduğunu aktaran Özcan, "İzmirli Mobilya üreticileri olarak Türkiye'de ilkelere imza atmaya devam ediyoruz. İndirim günleri ile mobilya perakende sektöründe bir hareketlilik sağlayarak sektöre can suyu verdik. Lansman günlerimiz tüm Türkiye genelindeki mobilya toptancılarını İzmir'de ağırlayarak ulusal boyutta ses getireceğiz. Sektörümüzün tüm paydaşlarını bu anlamlı kampanyaya destek vermeye davet ediyorum" diye konuştu.

'İZMİR'İN MOBİLYASI BİR DÜNYA MARKASI OLACAK'

İZMOP'un toptan pazarlama mesleğinin en başarılı isimlerinin desteği ile kurulduğunu ifade eden Özcan, şöyle devam etti:

"Öncelikli hedefimiz, 'İzmir'in Mobilyası' markasını tüm İzmir üreticilerinin desteği ile bir marka haline getirerek Türkiye ve dünyaya tanıtmak. Bu tanışmalar vesilesi ile potansiyel iş hacmimizi artırmak. Bu kazanımlar; işletmelerimizin, şehrimizin ve ülkemizin mobilya sektöründe hak ettiği potansiyeline ulaşmasını sağlayacaktır." (DHA)