Halime ERDOĞAN / GÜNDEME BAKIŞ - MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, İzmir İl Seçim Kurulu'na giderek mazbatasını aldı. 

Osmanağaoğlu'na İl Başkanı Veysel Şahin, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanı Soner Erkan Yıldız, ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı. 

ŞAHİN: "AYNI KARARLILIK VE TEMPOYLA ÇALIŞIYORUZ"

İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, "Bugün İzmir İl Seçim Kurulumuza giderek, vekilimiz Tamer Osmanağaoğlu'nun mazbatasını aldık. Tüm teşkilatımızla birlikte 14 Mayıs'a kadar nasıl çalıştıysak 28 Mayıs için de aynı kararlılık ve tempoyla çalışmaya devam ediyoruz. Tamer Vekilimiz dün olduğu gibi bundan sonra da İzmirli hemşehrilerimize ve İzmir'imize hizmet üretmeye var gücüyle devam edecek" dedi. 

OSMANAĞAOĞLU: "GÜNDÜZ YORULMADIK, GECE UYAMADIK"

Mazbatasını alan İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu ise, "MHP İl Başkanımızla birlikte, Aliağa Belediye Başkanım, Ülkü Ocakları İl Başkanım ve ilçe başkanlarımla mazbatayı almak üzere seçim kuruluna gittik. Önümüzdeki süreçte dün olduğu gibi, bugün de MHP'yi temsil noktasında en büyük niyazımız odur ki, Allah bizi İzmir'imize ve dava arkadaşlarımıza mahcup etmesin. İl teşkilatımız ve bizler elimizden gelen gayreti ortaya koyduk, gündüz yorulmadık, gece uyumadık. Her noktaya ulaşıp, davamızı anlatmaya çalıştık. Cumhurbaşkanlığı seçimi için de aynı mücadeleyi verdik. Mücadelemizi, çalışmalarımızı 28 Mayıs'a kadar devam ettiriyoruz. Bundan sonraki süreçte de İzmir'e hizmet için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Allah bizi İzmir'e mahçup etmesin" ifadelerini kullandı.