İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener; ateş, kusma, ağrı ve halsizlik şikayetiyle Ankara’da bir hastaneye başvurdu. Akşener’e viral enfeksiyon teşhisi konuldu.

MÜŞAHADE ALTINA ALINDI

Yapılan kontrollerinde enfeksiyona bağlı olarak kan değerleri yüksek çıkan Akşener, tedbiren hastanede müşahede altına alındı.

Akşener’in genel sağlık durumunun iyi olduğu ifade edildi.

HASTANEDE TEDAVİSİ DEVAM EDECEK

Rahatsızlığı nedeniyle yarın yapılacak Başkanlık Divanı toplantısını ve 26 Eylül Salı günü gerçekleştirilecek Eskişehir programını iptal eden Akşener’in tedavisinin bir süre daha hastanede devam edeceği öğrenildi.

İYİ PARTİ’DEN AÇIKLAMA

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in rahatsızlığıyla ilgili parti Sözcüsü Kürşad Zorlu açıklamada bulundu. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Zorlu, şu ifadeleri kullandı;

“Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in viral bir enfeksiyon geçirmesi sebebiyle yarın (25 Eylül Pazartesi) yapılacak Başkanlık Divanı toplantımız ve 26 Eylül Salı günü gerçekleştirilecek Eskişehir programımız ilerleyen bir tarihe ertelenmiştir.”

KILIÇDAROĞLU, AKŞENER’İ ARADI

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, viral enfeksiyon rahatsızlığı geçiren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i telefonla aradı.
Sağlık durumu hakkında bilgi alan CHP lideri Kılıçdaroğlu, geçmiş olsun dileklerini iletti. (AA)