Arka arkaya hizmete giren birçok projesi ve hayata geçirilen hizmetleriyle İzmir’in ve Ege’nin en hızlı yükselen değeri haline gelen Menemen’de yeni açılış için gün sayılıyor. Menemen Belediyesi tarafından Ulukent’te 15 bin metrekare alan üzerinde çalışmaları sürdürülen Kent Gözü Rekreasyon Alanı’nda, çalışmaların büyük bir bölümü tamamlandı.

Snapshot Min

İçinde yok yok

İçinde işitme ve görme engelli çocuklar için de oyun grupları barındıran modern çocuk oyun alanı, gün batımı seyir terası, spor alanı, basketbol sahası, can dostlar için oluşturulan parkur bölümü ve kafeteryası bulunan rekreasyon alanı, yemyeşil peyzajıyla da Menemenlilerin hem buluşma hem de iş temposundan geriye kalan zamanda keyifli vakit geçirmeleri için tasarlandı.

Snapshot 9 Min

Pehlivan: Hemşehrilerimiz için buluşma noktası olacak

Kent Gözü Rekreasyon Alanı’nın Menemen için yeni bir değer olacağını dile getiren Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan, “Yapımında son aşamaya geldiğimiz rekreasyon alanımız, hemşehrilerimizin sosyalleşebileceği, çocuklu ailelerin keyifle vakit geçirebileceği, Menemenlilerin misafirlerini ağırlayabileceği bir alan olarak tasarlandı. Tamamlandığında ortaya gençlerimizin de, yaşlılarımızın da zaman geçirmekten keyif alacakları bir buluşma noktası çıkmış olacak. Aynı zamanda hemen bu alanın karşısında hayata geçireceğimiz kongre ve gösteri merkezimizi de hizmete açtıktan sonra iki alanın birbirini tamamlayacağını düşünüyoruz. Menemenli hemşehrilerimizin her şeyin en iyisine layık olduğunu söylemiştik. Bu nedenle hemşehrilerimizi en iyisiyle buluşturmak için açılışlarımızı ve hizmetlerimizi hız kesmeden sürdürüyoruz.  Kent Gözü Rekreasyon Alanımız, ilçemize değer katacak bir çekim merkezi olacak.” dedi.

Snapshot 1 Min