Son dönemlerde Memleket Partisi'ne Türkiye çapındaki büyük ilginin altını çizen İzmir İl başkanı Cüneyt Oğuz;
"Yoğun ilgi ve alakadan dolayı üyelerimize öncelikle teşekkür ediyorum." dedi.  Tek adaylı bir belirleme süreci olmasına rağmen parti üyelerinin neredeyse tam kadro, seçim için sandık başına gittiğinin altını çizen Oğuz; 'Üyelerimiz Genel Başkanımız Muharrem Bey'e sahip çıktı.' dedi.


FARKLI BİR GÜN YAŞADIK
Son dönemde Memleket Partisi'ne büyük bir ilginin olduğunu söyleyen Oğuz; 'Örgütümüzün dinamizmi ve heyecanı sandığa yansıdı. Oy kullanmaya gelenlerin yanında gelenler de üye oldular. Böyle bir gün yaşadık.' sözleri ile geçtiğimiz pazar İzmir İl Örgütü'ndeki heyecanı dile getirdi.


14 MAYIS'TA SÜRPRİZE HAZIR OLUN

Memleket Partisi İzmir İl Başkanı Cüneyt Oğuz, Z kuşağı ayrıntısının altını çizdi; 'Gençlerin ilgisi umutlandırıyor. Memleket Partisi bir çok kişinin ümit edemediği büyük bir başarıyla 14 Mayıs'taki seçimlerden çıkacak. Türkiye'nin içinde bulunduğu siyasi iklim, Memleket Partisi'ni önemli bir aktör haline getirdi. Vatandaşlarımız Muharrem İnce'nin Cumhurbaşkanı olmasından yana. 14 Mayıs'ta da herkes sürpriz sonuçlara hazır olsun." dedi.