CHP'den Konak Belediye Başkan aday adayı olan Dr. Ali Yılmaz; sahadaki çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Yılmaz; kentin dinamiklerinden muhtarları ziyaret ederek onlarla görüş alışverişinde bulundu. Görüşmelerde Konak ilçesinin karşılaştığı sorunlar ele alındı ve bu sorunlara etkili çözümler bulunması için fikir alışverişinde bulunuldu. Mahalle muhtarları, Dr. Ali Yılmaz'ın bu önemli göreve talip olması ve çözüm odaklı yaklaşımı nedeniyle kendisine güven duyduklarını ifade etti. 

DAHA DA İLERİYE TAYIYACAKTIR

Muhtar Zafer Çam, "Mahallemizdeki sorunları Ali Yılmaz'a ilettik ve kendisiyle bu konuda birçok ortak noktamız olduğunu gördük. Kendisinin tecrübesi ve vizyonuyla Konak ilçesini daha ileriye taşıyacağına inanıyoruz" şeklinde konuştu. Ayrıca, Nedim Altan da "Güzelyalı Mahallesi olarak Ali Yılmaz'a tam destek veriyoruz. İlçemizin geleceği için birlikte çalışmak istiyoruz" dedi.

DAHA YAŞANABİLİR İLÇE KONAK 

CHP'li Yılmaz da, mahalle muhtarlarına teşekkür ederek, "Yöresel sorunları birlikte çözmek için buradayız. Konak'ı daha yaşanabilir ve kalkınmış bir ilçe haline getirmek için elbirliğiyle çalışacağız" dedi.