Cinsel tacizle suçlanan ünlü isimlere bir yenisi daha eklendi. Red Bull F1 patronu Christian Horner, bir çalışanına cinsel içerikli mesajlar göndermekle suçlanıyor. 

De Telegraaf gazetesinin iddialarına göre; 50 yaşındaki Horner'ın çalışanına cinsel mesajlar gönderdiği iddia edildi.

Ancak Horner bu iddiaları şiddetle reddetti ve kendisine yönelik iç soruşturmanın, Red Bull takımının sezon öncesi testler için Bahreyn'e gitmesinden önce çözüleceğini umarak iddialarla mücadele edeceğine söz verdi.

Spicegirlsreutersjpg Rzfse3 Tih U W Pm4Arpms Kcg

SPICE GIRLS'TEN TAM DESTEK

Soruşturma devam ederken gözler de Horner'ın ünlü eşi Spice Girls üyesi Geri Horner'a çevrildi. Çifte yakın kaynakların aktardığına göre son derece zorlu günler yaşayan Geri Horner'a ise destek Spice Girls üyelerinden geldi. 

Spicegirlsreuters1Jpg U Bd Wf N4 G Uy Wb Y Yu9Mkt Y A

Bir kaynak The Sun'a şunları söyledi: "Onu perde arkasında sessizce destekliyorlar ve iyi olduğundan emin olmak için kontrol ediyorlar. Geri bu çetin sınavdan dolayı yıkılmış durumda ancak arkadaşlarının ona gösterdiği nezaketten dolayı minnettar."

Christianhornerreuters1Jpg Exf5L68 U Uy7 Dwg6S Auv Fg

9 SAATLİK GÖRÜŞME

Christian Horner ise şu anda suçlamalara yönelik bir iç soruşturmaya tabi tutuluyor. Yılda 8 milyon pound kazanan milyoner, geçen hafta avukatlarıyla yaptığı toplantıda konumunu savunmak için dokuz saatlik bir görüşme gerçekleştirmek zorunda kaldıve kendisine yönelik iddialara yanıt verdi.

De Telegraaf ayrıca Horner'ın kadına büyük miktarda bir para teklif ettiğini de iddia etti, ancak böyle bir teklifin olduğuna dair iddialar Horner'ın avukatları tarafından reddedildi.

Christianhornerreutersjpg N J P Vqhx Wl0Qw X Nh1 W Gl1 I Q

Christian Horner, Spice Girls üyesi Geri Halliwell ile evlenmek için ilk çocuğunun annesi Beverley'den ayrıldı ve çift 2015 yılında evlenip kuzey Londra'ya taşındı.

Takımı yönettiği 19 yılda, 13 dünya şampiyonluğu kazandı. Şu anda en uzun süre hizmet veren takım patronu olan Christian Horner, elde ettiği başarılarla dikkat çeken bir isim. Netflix'in Formula 1: Drive to Survive yapımında da yer aldı. 50. doğum günü partisini Mayfair'de Sir Rod Stewart, Ronnie Wood ve Gary Barlow ile kutladı.v