Aksaray'da ehliyeti de olmadığı tespit edilen Mustafa A. isimli şahıs, otomobilini Ankara Caddesi üzerinde hatalı park etti.

Caddede görev yapan trafik polisi ise sürücüye, aracını olduğu yerden kaldırması yönünde uyarıda bulundu. Sürücü, aracı bir tanıdığının alacağını ifade ederek polisin uyarısına uymadı. 

POLİSİN ÜZERİNE SÜRDÜ

Trafik polisinin ikinci uyarısı üzerine olay yerine gelen Ardahan A. adlı şahıs ve akrabası Mustafa A., trafik polisi ile sözlü şekilde tartışmaya başladı. Trafik polisinin takviye ekip istemesi üzerine tartışmayı daha da büyüten şahıslar, polise bağırarak hakaret etti.

Hatalı park halindeki araca binen Ardahan A., aracını kendilerini uyaran trafik polisinin üzerine sürdü. Olayın büyümesiyle birlikte polis ekiplerinin müdahalesi üzerine şahıs yakalanarak gözaltına alındı. 

POLİS ŞİKAYETÇİ OLDU

Yaşanan olaylar cep telefonu kamerasına yansırken, şahısların polis ekiplerine müdahalesi vatandaşların da tepkisini çekti. Trafik polisinin, kendisine hakaret eden her iki şahıs hakkında da şikayetçi olduğu öğrenildi.