Karşıyaka Belediyesi Karşıyaka’da gündelik yaşama renk katan; sosyal hayata, spora, kültür ve sanata özel önem gösteriyor ve bu alanlarda sosyal belediyecilik anlayışıyla kaliteli hizmet üretiyor. Bu anlayışı benimseyen Kent A.Ş. de tesislerinde makul fiyatlarla kaliteli hizmet vermek için çalışıyor. Karşıyaka’nın dört bir yanında bulunan Denizkent Restoran, KSK Fan Zone, Kent Balık Restoran, Park Balık Restoran, Gondol Kafe, Taypark Kafe, Dante Kafe Bar, Park Kafe, Tersane Kafe, Latife Hanım Kafe, Denizkent Kafe, Dino Kafe, Yeşil Köşk Kafe, Conteiner Park ve Cordelion Sports Pub ile Karşıyakalılara ve kenti ziyaret eden yurttaşlara sevdikleriyle keyifli vakit geçirebilecekleri ortamlar sunuyor. Tesislerde vatandaşlara hijyenik ve güvenli bir ortamda hizmet sunulması için personeller sık sık hizmet içi eğitime tabi tutuluyor, sık sık hijyen uygulaması gerçekleştiriliyor.

6-25

DANTE’DE GÜN BATIMI

Zübeyde Hanım Nikah Sarayı’nın hemen yanında yer alan Dante Kafe Bar, özellikle deniz kenarında eşsiz manzara eşliğinde yenilecek akşam yemekleri için tercih edilecek en güzel mekanlardan biri. Yaz aylarında hizmet veren iskelesi ve terası ile muhteşem körfez manzarası sunan Dante Kafe Bar, gün batımının eklenmesiyle eşsiz bir buluşma mekanına dönüşüyor.

1-73

CORDELİON SPORTS PUB’DA KEYİFLİ ANLAR

İzmirlilerin son zamanlarda uğrak noktası olan Cordelion Sports Pub, modern mimarisi, dinamik iç tasarımı ve yüksek hizmet kalitesi anlayışıyla açıldığı günden bugüne yoğun ilgi görüyor. Birbirinden lezzetli yemekleri ve müziği ile sohbetlere eşlik eden Cordelion Sports Pub, kolayca ulaşılan konumunda, güler yüzlü personeli ile haftanın her günü hizmet veriyor. 

7-17

KARŞIYAKA MANZARASINDA ÇAY KEYFİ

Karşıyaka’da, Karşıyaka’yı ve körfez manzarasını izleyerek sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz Yüksek Vadi Kafe de kentin önemli bir mekânı haline geliyor. Gördüğü ilgi gittikçe artan Yüksek Vadi Kafe birbirinden lezzetli ürünleri ile ister çay, kahve isterseniz soğuk meşrubatlarınıza eşlik ediyor. Ailelerin keyifle vakit geçirdiği mekân tüm Kent A.Ş. tesisleri gibi makul fiyatlarla hizmet veriyor.

5-35