GÜNDEME BAKIŞ – Türk Futbolunda sular uzun zamandır durulmuyor. Son olarak Suudi Arabistan’da Fenerbahçe-Galatasaray derbisinin oynanamamasının ardından TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin istifanı isteyenlerin sayısı arttı.

ÖZGENER SESLERİ

İki dönemdir İzmir Ticaret Odası Başkanlığı yapan, adı AK Parti’den İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için geçen ancak bunu kabul etmeyen Mahmut Özgener’in ismi yaşanan kriz sonrası TFF Başkanlığı için geçmeye başladı.

UYUMLU ÇALIŞMA

Göreve geldiğinden bu yana hükümet kanadıyla uyumlu çalışan ve ilişkilerini en üst seviyede tutan TFF Başkanlığı görevinde de bulunan Özgener’in ismi bir kez daha gündeme geldi.

TÜRK FUTBOLUNU KURTARACAK TEK ADAM!

Ünlü Spor Yorumcusu Şansal Büyüka, "Bugün Türk futbolunu kurtaracak tek adam, TFF'nin başında görmek istediğim isim Mahmut Özgener'dir. 3 Temmuz'da 50 tane pislik üstüne yapıştırmaya çalıştılar. Hiçbirini başaramadılar. Özgener'i TFF'nin başına getirmek lazım. Mustafa Denizli'yi getirin Milli Takımlardan sorumlu yönetici olsun. Göksel Gümüşdağ da güzel çalışmalar yaptı ama Özgener bu işin altından kalkabilir" şeklinde konuştu.