GÜNDEME BAKIŞ - Bornova Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere haftalık 45 saat çalışma süresi ile 3 vardiya şeklinde sürekli şekilde çalışacak 200 işçi alımı gerçekleştirilecek. 

Bornova Da Greve Saatler Kala Anlasma 1119191

100 temizlik görevlisi, 20 büro işçisi, 10 şoför, 10 operatör ve 60 beden işçisi alımı için başvuru süreci 15-21 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek.

Alınacak beden işçileri için en az ilkokul mezunu ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olma şartı koşuluyor.

200 SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI İÇİN TÜM DETAYLAR

Belediye Bünyesinde görev yapacak 100 Temizlik işçisi, 20 büro işçisi, 10 şoför, 10 operatör ve 60 beden işçisi alımı için iş başvuruları 15 ile 21 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Başvuruda bulunacak adaylardan, içinde; bugüne kadar çalıştığı tüm yerler, ne görevlerde bulunduğu, telefon numarası, mezuniyet, askerlik gibi tüm bilgilerinin eksiksik olduğu CV (özgeçmiş) isteniyor.

200 ADAY İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Belediye bünyesinde istihdam edilecek;

60 beden işçisi için, En az İlkokul mezunu olma şartı, 

20 Şoför ve Operatör alımı için gerekli SRC belgesi, Operatörlük belgesi ve Kepçe ve Greyder ehliyetine sahip olmak Tercihen D ve E sınırı ehliyetli olmak.

20 Büro İşçisi alımı için ise en az Lise mezunu olmak. Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak. İş başvuru şartlarını taşımaları gerekmektedir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Bornova Belediyesi 200 Sürekli işçi alımı iş başvuruları için başvuru kılavuzunda belirtilen e mail adresine CV göndermek yeterli olacak.