Kısa bir süre önce göreve gelen İzmir Alperen Ocakları Başkanı Fatih Eser ve yönetimi, Büyük Birlik Partisi (BBP) İzmir İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

BBP İzmir İl Başkanı Erdem Öksüz ve il yönetiminin ev sahipliğinde geçen ziyarette konuşan Başkan Öksüz, duyduğu memnuniyeti şu sözlerle dile getirdi:

CHP'de kritik toplantı yöneticilerden çarpıcı mesajlar: Bize yetersiz diyorlar kabul etmiyoruz CHP'de kritik toplantı yöneticilerden çarpıcı mesajlar: Bize yetersiz diyorlar kabul etmiyoruz

"BBP İl Yönetimi olarak bu ziyaretten şeref duyduk. Biz her zaman Alperen Ocakları'nın yanındayız. Alperenler bizim şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun söylediği gibi gözbebeğimiz, geleceğimizin teminatıdır. Onlar milli ve manevi değerlere sahip çıkma konusunda en hassas sınır ucumuzdur. Ülkenin istiklalinde ve istikbalinde en ufak bir tehlike gördüklerinde ilk tepkiyi veren kurumumuzdur. Hoca Ahmet Yesevi'den bugüne gelen alperenlik kültürünü yaşatan sizler ve sizlerin bırakacağı nesiller olacak."

"BÜYÜK BİRLİK" BU DEMEK

Alperen Ocakları bizim gençlik hareketimizdir diyen BBP İzmir İl Başkanı Erdem Öksüz, "Alperen Ocakları, Büyük Birlik Partisi'nin siyasi kadrolarına ekipler yetiştiren okuldur. Ben de mensubu olmaktan gurur duyduğum Alperen Ocakları'nın her kademesinden görev yaptım. BBP il başkanı olmadan önce ocaklarda görev yaptım. Geldiğimiz yerin ne kadar kıymetli bir yer olduğunu biliyorum. Sizlerin de inandığınız davanın siyasi platformu olan Büyük Birlik Partisi'nde yetişen kadrolar olarak görüyoruz." diye konuştu.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

İzmir Alperen Ocakları Başkanı Fatih Eser'e tam anlamıyla güvendiklerini sözlerine ekleyen BBP İzmir İl Başkanı Erdem Öksüz, "Fatih kardeşimi öğrencilik yıllarından beri tanırım. Alperen Ocakları'nda hep vardı, üzerine düşen her görevi yerine getirdi. Şimdi de İzmir'deki uçbeyi görevini Allah nasip etti. Bize ihtiyaç duyduğunda veya duymadığında her zaman yanındayız. Farklı kurumların temsilcileri değiliz, biz biriz. Allah yolunuzu açık etsin, ayağınıza taş değdirmesin. Her zaman zalime yavuz, mazluma yunus olmaya devam edin. Alpliğinize de erenliğinize de kimsenin diyecek bir lafı olmasın. Bundan zerre kaygı duymuyorum." dedi.

İNSANA DOKUNAN ESERLER ÜRETEN BİR GENÇLİK 

"Yıllardır bu teşkilatın içinde üzerimize ne düştüyse elimizden geldiği kadar yerine getirmeye çalıştık" diyerek söze başlayan Alperen Ocakları İzmir İl Başkanı Fatih Eser ise, "Bunu yaparken şahsi bir kaygımız olmadı. Her zaman inandığımız bir değer uğruna hareket ettik. Birilerinin bizden memnun kalıp kalmayacağından ziyade, yaptığımız işlerden Allah'ın razı olup olmayacağını düşünerek hareket ettik. Hiçbir zaman herhangi bir makama gelmek gibi bir düşüncem olmadı. İnsanın geride bıraktığı eserler insanın yaşamasını sağlıyor. İnsan üzerinde bir eser, bir etki bırakabilen kişiler varlığını devam ettirebiliyor. Biz de bu çerçeve içerisinde bir gençlik yetiştirmek için çaba sarf edeceğiz. İnanan, iyi insanların hepsinin bir arada olması gerektiğini düşünen bir insanım. Fedakarlık yapmaktan ziyade feda olmaya hazır bir gençlik ile davamızın zafere ulaşacağına inanıyorum." diye konuştu.