Bir İran gazetesi, Suudi Arabistan'da Al-Nassr forması giyen Cristiano Ronaldo'nun 39. doğum gününü ailesiyle kutladığı fotoğrafta Georgina Rodriguez'i sansürledi. 4 çocuğu ve sevgilisiyle fotoğraf paylaşayan Ronaldo, 39 rakamnın yer aldığı iki pastayı üfledi. Ancak bu kare başka bir olayla gündem oldu.

Ccpng Q Mu3U Qtd J0U5 Uh4Ew R Zyr A

İran'ın Hamshahri gazetesi, okuyucularının Georgina Rodriguez'in kalçasını görmesini istemedi ve paylaşılan fotoğrafta Ronaldo'nun sevgilisinin vücudunda değişime gitti!

57 milyondan fazla Instagram takipçisi olan Rodriguez, zaman zaman paylaşımları nedeniyle Arap dünyasında gündeme geliyor. 

Ggpng I Gha F Q1Y4K Sl Ko8 Lfw8 Gw

RODRIGUEZ MUTSUZ OLDU!

İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre, Cristiano Ronaldo'nun partneri bu durumdan hiç memnun değil.

İsmi açıklanmayan bir kaynak, "Georgina Rodriguez çok kızgın. Vücudu için çok çalışıyor ve kıvrımlarıyla çok gurur duyuyor. Bu, dünyanın bazı yerlerindeki kadınlara bakış açısının değiştiğini gösteriyor. Bu sadece bir popo" yorumunu yaptı.

Npng X P Zm Wvb Ur E Osco Mber O X D Q

DARYA SAFAİ: NE KADAR HASTA OLDUĞUNU ÖRNEĞİ!

Tepkiler siyasi alana da sıçradı. İran kökenli Belçikalı milletvekili Darya Safai, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda görüntülerin bu şekilde manipüle edilmesinden üzüntü duyduğunu belirtip şu ifadeleri kullandı;

"Bu, İslamcıların kadın bedeni konusunda ne kadar hasta olduğunun bir örneğidir. İslamcıların kadınlara bakış açısı tam da bu şekilde hasta. Bu yüzden perde altında görünmez olmayı tercih ediyorlar."