Kanal D’nin, BKM imzalı dizisi İnci Taneleri’nin son bölümüne Dilber’in Zahir tarafından darp edilmesi damga vurmuştu. İnci Taneleri’nin 7 Mart Perşembe günü ekrana gelecek 7. bölümünün ilk tanıtımı yayınlandı.

Yayınlanan tanıtımda; Zahir’in saldırısına uğrayan Dilber hastaneye kaldırılıyor. Dilber kendine geldikten sonra aynada yüzünü görünce büyük bir şok yaşıyor. Azem zor durumda olan Dilber’e sahip çıkıyor ve ‘’Geçecek… Düzelmeyecek bir şey değil. Görünen de başka hasar yok Allah’a şükür’’ diye teselli ediyor. Dilber de ‘’Asıl hasar görünmeyen yerlerimde’’ karşılığını veriyor. Azem, Kasım’a ‘’Resmen işe başlamam için kimlik belgeleri gerekiyor. Yani sahte evrak düzenlemem lazım’’ diyor.

İNCİ TANELERİ’NİN 6. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?
Cihan, vurulduktan sonra bunu yapanlardan intikam almak için harekete geçer. Necmi ve diğer arkadaşlarıyla plan yapan Cihan adeta ateşe yürür. Azem, Dilber’in yoğun ilgisinden yorulmuş ne yapacağını bilemezken, Piraye’nin teklifiyle şirketin etkinliğine katılır.

Dilber de aldatıldığını düşünüp Kasım'ın kapısını çalar. Azem, Piraye'nin davetiyle seminere katılır. Piraye daha da ileri giderek Azem'e önemli bir iş teklifinde bulunur.

Cihan, mahalledeki gencecik insanları hayattan koparan zehir tüccarlarına büyük bir ders vermeyi amaçlar. Cihan'ın planı işler ve ortalık fena karışır. Azem, Dilber’in yoğun ilgisinden yorulmuş ne yapacağını bilemezken, Dilber ise Azem'siz yaşayamayacağını anlar.

Zahir, sarhoş bir halde Dilber'in yaşadığı otelin odasına gelir ve tartışma çıkar. Dilber, Zahir tarafından darp edilir. Azem, Dilber'i ağzı burnu kan içinde görür.

İnci Taneleri yeni bölümüyle 7 Mart Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.