GÜNDEME BAKIŞ - CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İzmir Ticaret Odası'nda iş dünyasıyla bir araya geldi. Burada yaptığı konuşmada, Manisa'dan İzmir'e 25 dakikada geldiğini anlatan Özel, programdan ayrılanların evlerine daha uzun zamanda gideceğini söyledi.

"EVLERİNE GİDERKEN DAHA FAZLA ZAMAN HARCAYACAKLAR"

CHP Lideri Özel'in "Evden çıktık, 25 dakika sonra buradaydım. Manisa’nın İzmir’e en yakın noktasında oturuyorum. Buradaki katılımcıların pek çoğu buradan ayrılıp evlerine giderken benden daha fazla zaman harcayacaklar" sözlerine AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan'dan "İtiraf" yorumu geldi.

"TRAFİK ÇİLESİ ANCAK BU KADAR GÜZEL ANLATILIRDI"

İnan, Manisa - İzmir arasını 25 dakikaya AK Parti'nin düşürdüğünü dile getirerek, "Tarihi İtiraf! Sayın Özgür Özel İzmirlilerin trafik çilesini ancak bu kadar güzel anlatabilirdi. Çok teşekkür ediyorum. Canı gönülden tebrik ediyorum. Yıllardır biz de aynı duyguları paylaşıyorduk" dedi.

"25 DAKİKAYA BİZ DÜŞÜRDÜK"

İnan şunları kaydetti:

İzmir'de evden çıkıp işe gitmek saatler alırken, AK Parti ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılan Sabuncubeli Tüneli sayesinde İzmir-Manisa arasını 25 dakikaya biz düşürdük. Keyfini çıkar.