Görevinden istifa eden CHP Şuhut İlçe Başkanı Caner Peynirci yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

 “Çok değerli hemşehrilerim ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin değerli üyeleri; Küçük yaşlarda tanıştığım partimiz sayesinde Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinden çıkıp Türkiye’nin dört bir yanında yüzlerce yoldaş edindim.

Bu başarının yazılma öyküsünde beni bu örgüt içerisinde büyütüp, yetiştirip bugünlere gelmemde sebep olan Şuhut İlçe Başkanlığımızın her bir üyesinin emeği çok fazladır.

29 yaşında beni; İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı, İlçe Başkan Yardımcılığı, İl Başkan Yardımcılığı, İl Gençlik Kolları Başkanlığı, İlçe Başkanlığı, Kurultay Delegeliği gibi büyük görevlere laik gören her bir yoldaşıma, büyüğüme ve kardeşime çok teşekkür ederim.

Özellikle Afyon siyasetinden alıp beni Türkiye’nin dört bir yanında yoldaşlarımızla birlikte siyaset yapma şansı veren ve önümü açan değerli başkanım Yalçın Görgöz’e şükranlarımı sunarım.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin gençlik kollarında yetişen evlatları için mücadele asla bitmez. Ve artık yeni bir yola başlıyorum. Bu mücadelede İl Başkanımız, İlçe Başkanlarımız, Belediye Başkanlarımız ve tüm örgütümüzün emrinde daha fazla olacağım.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cemil Tugay’ın prensip ve liderliğinde memleketimize hizmet etmeye İzmir’de devam edeceğim.

Bu sebeple;18 Haziran 2024 günü Cumhuriyet Halk Partisi Şuhut İlçe Başkanlığı görevimden istifa ettiğimi duyurur, memleketimiz için daha fazla mücadele edeceğimi tüm kamuoyuna saygılarımla bildiririm.”

Peynirci Degisim Icin Yola Ciktik Caner Peynirci

İZFAŞ'TA GÖREV YAPACAK!

 Peynirci İZFAŞ Genel Müdür Yardımcısı olarak görevlendirildi.