Sevgili Koç ve Koç Yükselenler;

Sevgili Koç, bugün odağında sağlığın, iç dünyan ve geri planda yürüttüğün işlerin yer alıyor. Sabah saatlerinde, partnerinle ya da çocuklarınla ilgili birtakım streslerin olabilir. 

koç-1

Günün ilk yarısında miras ve nafaka konularıyla ilgili, aile bireylerinin sağlığı ya da ailenle parasal ilişkilerinle ilgili birtakım görüşmeler yapabilirsin. Yapacağın görüşmelerden de fayda sağlayabilirsin. Gece saatlerinde ise heyecanlanabileceğin, şaşırabileceğin gelişmeler yaşayabilirsin. 

boğa

Sevgili Boğa ve Boğa Yükselenler;

Sevgili Boğa, bugün odağında sosyal hayatın, sosyal çevren, arkadaşların ve görüşmelerin yer alıyor. Uzakta yaşayan tanıdıkların, uzun zamandır görmediğin yakınların, seyahat planların, eğitimin, uluslararası ticaret işlerin ve hukuki konuların yer alıyor. Günün ilk yarısında aşk hayatınla, sahne ve yayıncılıkla, çocuğunun eğitimi ya da seyahatlerle ilgili birtakım gündemlerin ve görüşmelerin olabilir.. Maddi konularla ya da sağlık durumunla ilgili de birtakım gündemlerin olabilir, görüşmeler yapabilirsin. Gece saatlerinde de sürpriz karşılaşmalar yaşayabilirsin. 

ikizler

Sevgili İkizler ve İkizler Yükselenler;

Sevgili İkizler, bugün odağında işin, kariyerin ve sağlığın yer alıyor. Sabah saatlerinde kardeşlerinle, akrabalarınla, ticari işlerinle ve görüşmelerinle ilgili birtakım streslerin, huzursuzlukların olabilir. İşinle, kariyerinle ve sağlığınla ilgili birtakım gündemlerin olabilir, görüşmeler yapabilirsin. İş görüşmeleri ve iş başvuruları için uygun bir zaman dilimi olacaktır, değerlendirebilirsin. Aynı zamanda kendi sağlığın ya da yakınlarının sağlığıyla ilgili de bazı görüşmeler yapman mümkün.  

yengeç

Sevgili Yengeç ve Yengeç Yükselenler;

Sevgili Yengeç, bugün odağında uzun zamandır görmediğin yakınların, Sosyal hayatın, sosyal çevren ve arkadaşların yer alıyor. Günün ilk yarısında ikili ilişkiler, özel hayatın, iş birliklerin, ortaklıkların ve ticari görüşmelerinle ilgili destekleyici etkiler altında olacaksın. Birtakım ticari görüşmelerin ya da sosyal görüşmelerin olabilir. İletişiminin, görüşmelerinin ve sosyal hayatının aktif olabileceği bir gün senin için. Önem verdiğin kişilerle bir araya gelebilirsin. Gece saatlerinde de sürpriz karşılaşmalar yaşayabilir, ani haberler alabilirsin. 

aslan-20

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Sevgili Aslan, bugün odağında finansal konuların, ödemelerin, alacakların, psikolojik ve fiziksel sağlığın yer alıyor. Günün ilk yarısında finansal konularla, geri planda yürüttüğün işlerle ya da sağlığınla ilgili birtakım gündemlerin olabilir, görüşmeler yapabilirsin. Yakınlarının sağlığıyla ilgili de birtakım gündemlerin olabilir. Duyguların ve mantığının çatışabileceği etkiler söz konusu. Gece saatlerinde de şaşıracağın şeyler öğrenebilirsin.

başak-1
Sevgili Başak ve Başak Yükselenler;

Sevgili Başak, bugün odağında ikili ilişkiler, evliliğin, ortaklıkların ve diğer insanlarla ilişkilerin yer alıyor. Sabah saatlerinde ilişkilerinle, sağlığınla, yapacağın görüşmelerle alakalı birtakım streslerin ve huzursuzlukların olabilir. Dış görünüşünle ve bedeninle ilgilenebilirsin. Günün ilk yarısında da seyahatle, yayıncılıkla, eğitimle ya da hukuki konularla ilgili birtakım gündemlerin olabilir ve görüşmeler yapabilirsin. Uzun zamandır görüşmediğin ya da uzakta yaşayan tanıdıklarınla, akrabalarınla ya da aile büyükleriyle bir araya gelmen de mümkün. 

terazi
Sevgili Terazi ve Terazi Yükselenler;

Sevgili Terazi, bugün odağında sağlığın, işin, sorumlulukların, günlük işlerin ve evcil hayvanların yer alıyor. Sabah saatlerinde sosyal hayatın, sosyal çevrendeki kişilerle görüşmelerin ve arkadaş gruplarınla ilgili birtakım streslerin ve huzursuzlukların olabilir. İş görüşmelerin ve finansal konularınla ilgili uygun bir zaman dilimi. Yeni kazanç fırsatların ve para girişlerin olabilir. Aynı zamanda sağlığınla ilgili de bazı görüşmeler yapman mümkün. 

akrep
Sevgili Akrep ve Akrep Yükselenler;

Sevgili Akrep, bugün odağında aşk hayatın ve çocukların yer alıyor. Sabah saatlerinde işin, kariyerin ya da ilişkinle ilgili birtakım streslerin ve huzursuzlukların olabilir. Günün ilk yarısında sosyal hayatın, iletişimin, görüşmelerin aktif olabilir. Sosyal çevrenden, fikrine önem verdiğin kişilerle önemli görüşmeler yapabilirsin. Ticari görüşmeler yapman da mümkün. İletişiminin yoğun olabileceği ve yapacağın görüşmelerden fayda görebileceğin bir gün senin için. Duyguların ve mantığın arasında ikilem yaşayabilirsin. Gece saatlerinde de partnerinden sürprizler görebilirsin. 

yay
Sevgili Yay ve Yay Yükselenler;

Sevgili Yay, bugün odağında evin ve ailen yer alıyor. Sabah saatlerinde seyahatle, eğitimle, hukuki konularla ilgili birtakım streslerin ve huzursuzlukların olabilir. Günün ilk yarısında, aile bireylerinin sağlığıyla ilgili birtakım gündemlerin olabilir ve görüşmeler yapabilirsin. Ailenle geri planda yürüttüğün işler açısından ya da kendine saklamak istediğin işlerin açısından da destekleyici etkiler altında olacaksın. Gece saatlerinde de ailenle ilgili bazı sürpriz gelişmeler yaşayabilirsin. 

oğlak
Sevgili Oğlak ve Oğlak Yükselenler;

Sevgili Oğlak, bugün odağında kardeşlerin, yakın çevrendeki kişiler, akrabaların, iletişimin, eğitimin ve ticaret girişimlerin yer alıyor. Günün ilk yarısında çocuklarınla ilgili, aşk hayatınla ilgili ya da sanatsal aktivitelerle ilgili birtakım gündemlerin ve görüşmelerin olabilir. Aile büyükleriyle ya da hayatındaki otorite figürleriyle bir araya gelebilir, görüşmeler yapabilir ve keyifli vakit geçirebilirsin. Duyguların ve mantığın arasında ikilem yaşaman mümkün.

kova
Sevgili Kova ve Kova Yükselenler;

Sevgili Kova, bugün odağında maddi konular, gelirlerin, kazançların ve sağlığın yer alıyor. Sabah saatlerinde, ikili ilişkilerinle ve yapacağın görüşmelerle ilgili birtakım streslerin, huzursuzlukların olabilir. İşin ve kazançların açısından da destekleyici etkiler altında olacaksın, para girişlerin olabilir. Duygularınız ve mantığınız arasında dengeyi sağlayabilirsiniz. 

balık-1
Sevgili Balık ve Balık Yükselenler;

Sevgili Balık, bugün Ay, burcunda ilerliyor ve kendi ihtiyaçların, isteklerin, dış görünüşün senin için ön plana çıkıyor. Günün ilk yarısında ticari görüşmelerin, sözleşmelerin, anlaşmaların olabilir. Eğitim, ticaret ve iletişim konuları açısından destekleyici etkiler altında olacaksın. Aynı zamanda kardeşlerinle, akrabalarınla ve yakın dostlarınla bir araya gelebilir, haberleşebilirsin. Gece saatlerinde de sürpriz haberler alabilirsin.