GÜNDEME BAKIŞ - Cumhur İttifakı’nın İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in kendisini hedef alan sözlerine tepki gösterdi. Özel’in “seçimi kazanırlarsa Alsancak İskelesi’ni TÜGVA’ya verirler” sözüne Dağ, “Bostanlı, Karşıyaka, Alsancak İskelesi’nin kiralanması konusundan bahsediliyor. Bu konu zaten Ulaştırma Bakanlığı’nın mevzuatında. Genel başkanın cehaleti de ortada. Panik halinde… Ulusal TV’lerde, röportajlarda bizden bahsediyor. Seçim yaklaştıkça Sayın Özel’in cehaleti daha net ortaya çıkacak, paniği çok aratacak. O panikledikçe bize sevgisi artacak” dedi.

GÜNDEME BAKIŞ – Cumhur ittifakı AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, CHP Lideri Özgür Özel'in “İzmir seçmeninin şunu da bilmesi gerekiyor. Alternatifi AK Parti! Bugün İzmir’de CHP’ye oy atmamak AK Parti’ye oy atmak demek. Karşıyaka İskelesinin TÜGVA’ya, Alsancak İskelesi’nin TÜRGEV’e, Asansörün ve Konak İskelesinin Ensar Vakfı’na verilmesi kâbusunu yaşamak istemeyen herkes partisine ve İzmir’in değerlerine sahip çıkacak. Gözü gibi koruyacak. Adaylarımıza oy vermeleri gerekir” sözlerine yanıt verdi.

Dağ'dan İZBETON soruları:  Orada neler oluyor? Dağ'dan İZBETON soruları: Orada neler oluyor?

PANİK HALİNDE

“Özel her geldiğinde bizimle ilgili konuşuyor” diyen Hamza Dağ, şunları söyledi:

“Keşke her geldiğinde İzmir için proje açıklasalar. Bostanlı, Karşıyaka, Alsancak İskelesi’nin kiralanması konusundan bahsediliyor. Bu konu zaten Ulaştırma Bakanlığı’nın mevzuatında. Genel başkanın cehaleti de ortada. Panik halinde! Röportajlarda bizden bahsediyor. Seçim yaklaştıkça Özel’in cehaleti daha net ortaya çıkacak, paniği çok aratacak. O panikledikçe bize sevgisi artacak. Günü kurtaran işlerle şehri kurtarmak mümkün değil. Rakiplerime sesleniyorum, ele avuca gelen projeleri İzmirlilere paylaşın, ne şekilde, hangi kaynakla bu projeleri yapacağınızı anlatın. Aman ha İzmir’i kaptırmayalım anlayışındalar. Kaptırmayalım derken hizmet et, iş yap. Korku pompalayarak kendi oylarını yükseltme, bizim oylarımız düşürme isteği var. Özgür Özel, İzmirlileri tanımaz, bilmez. İzmir kardeşlik memleketidir. Hoşgörü içinde burada yaşıyoruz”