CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, İzmir'e yönelik eleştirilerde bulunan AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan'a "Çorumlu haddini aştın, bir daha İzmir'e gelirken besmele çek" çıkışında bulundu. 

Halime ERDOĞAN / GÜNDEME BAKIŞ - AK Parti Çorum Milletvekili ve İzmir Koordinatörü Ahmet Sami Ceylan'ın "İzmir'de yerel yönetim çalışmıyor. İzmir gecekondu kenti, İzmir kokuyor, İzmir'in trafiği berbat, İzmir'i uzun yıllardır CHP yönetiyor" sözlerine CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter'den sert tepki geldi. Serter, Ceylan'a "İzmir'e bir daha gelirken besmele çek" dedi. 

"HADDİNİ AŞMIŞ"
Serter, "Çorumlu haddini aşmış. Önce kendi iline bakacak sonra İzmir’e çamur atacak. Çorum’a gittiğimde kahve içecek yer bulamadık. İzmir ‘e çamur atarken özellikle AKP’liler besmele ile İzmir ismini ele alacaklar" diye konuştu. 

Bayraklı'da "Ağabey" tartışması tam gaz Bayraklı'da "Ağabey" tartışması tam gaz

"GELİRKEN BESMELE ÇEK"
Serter, "Türkiye’nin CHP’li Belediyelerinin iktidar olduğu her ilde özgürlük var, sosyal hayat var, demokrasi var, adalet var, işte bu vekil gibi her  Türk Vatandaşı özgür kanallarda her istediğini söylüyor. Vekil özgürlüğünü yaşamış, bir daha İzmir’ime gelirken besmele çeksin. Değneksiz köy zannetmesinler İzmir’i. Tersimiz farklıdır bilsinler" açıklamasında bulundu.