Bayraklı sahilinde bir araya gelen parti üyesi 300 kadın ellerindeki Türk bayrağı ve CHP bayraklarıyla baharın gelişini kutlarken, ilk olarak Millet İttifakı’nın 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kullandığı Marteniçka bilekliklerini de ağaçlara asarak dilek tuttu, seçimde başarı sözü verdi. Etkinliğe CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, CHP il ve ilçe yöneticileri, partililer ile vatandaşlar katıldı. 

BİRLİKTE KAZANACAĞIZ

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, “Bu seçimin nasıl sonuçlanacağını belirleyecek olan kadınlarımızdır. Bu seçimi Bay Kemal kazanacak! Kadınlarımız kazanacak, halkımız kazanacak, hep birlikte kazanacağız. Size söz yine baharlar gelecek” dedi.

SÖZ VERİYORUZ!

CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, “Biz umudun adıyla yola çıktık ve Bayraklılı kadınlarımızla söz veriyoruz… 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun yolunda bu ülkeye huzur, refah, bereket, barış gelecek ve aydınlık yarınlara hep birlikte ulaşacağız. Birliği, beraberliği, barışı, huzuru simgeleyen Marteniçka bilekliklerimizi ağaçlara bağladık ve bize şans getirmesini diledik” dedi.