Halime ERDOĞAN / GÜNDEME BAKIŞ – CHP Genel Merkezi geçtiğimiz hafta il başkanlığına Şenol Aslanoğlu’nu atadı. Aslanoğlu, göreve atandıktan sonra yeni yönetim listesi yaptı. Listesini genel merkeze sundu. Pazartesi günü toplanan MYK mevcut yönetimi görevden aldı, yerine Aslanoğlu’nun önerdiği isimleri atadı.

CHP'li Aslanoğlu'ndan yeni yönetim mesajı: Adımızı yazdıracağız! CHP'li Aslanoğlu'ndan yeni yönetim mesajı: Adımızı yazdıracağız!

İşte CHP İzmir yönetiminin analizi! Dikkat çeken isimler İşte CHP İzmir yönetiminin analizi! Dikkat çeken isimler

CHP'li Aslanoğlu'nun yönetimi tamam! İşte o isimler CHP'li Aslanoğlu'nun yönetimi tamam! İşte o isimler

ASLANOĞLU’NDAN ZEYTİN DALI

2 yıldır yöneticilik yapan isimlerin görevden alınması moralleri bozdu. İl Başkanı Aslanoğlu’ndan eski yöneticilerine zeytin dalı geldi. Aslanoğlu, görevden alınan isimlere şu mesajı attı:

“CHP MYK tarafından yapılan toplantıda alınan karar, resmi yazıyla CHP İzmir İl Başkanlığına biraz önce geldi. Resmi yazı ulaşana kadar yazmak istemedim. Bu bir bayrak değişimi ve tazelenmiş il yönetimimiz, ilçe başkanlarımız ve parti örgütümüz ile koşmaya devam edeceğiz.

Bir önceki yönetim kurulunda yer alan siz değerli arkadaşlarımız çok uzun süre maratonu koştu ve başarılı işlere imza atarak bayrağı yeni arkadaşlarımıza devrettiler. Biz büyük bir aileyiz. Bu ülkeye hizmet etmek için nerede görev alırsak alalım veya yeni görevleri beklerken koşmaya hep birlikte devam edeceğiz”

BİRLİKTE TOPLANTI YAPMAK İSTİYORUM

Yeni yöntemimizle devraldığımız bayrağı daha yükseğe taşımak ve maratonun son 100 metresinde iktidara giden yolda farkı daha da açmak için çok daha hızlı koşacağız. Önceki yönetim kurulunda yer alan siz değerli arkadaşlarımızla, tüm örgütümüzle olduğu gibi birlikte çalışmaya, zaten devam edeceğiz. Sizlere verdiğiniz emekler ve bundan sonra koyacaklarınız katkılar için şimdiden gönül dolusu teşekkür ederim. Buradan iletimimiz devam etsin. Yarın saat 17:00 de birlikte toplantı yapmak istiyorum ve sizlerle yürüteceğimiz çalışmaların yol haritasını birlikte belirlemek istiyorum. Bir arada olmaya ve birbirimiz koluna girmeye devam edeceğiz. Hepimiz aynı hedef için çalışıyoruz ve birlikte çalışmaya devam edeceğiz”