GÜNDEME BAKIŞ – Esnafla toplantıya Karabağlar Belediye başkanı Muhittin Selvitopu, CHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Celal Yıldız, CHP Karabağlar İlçe Başkanı Bülent Sözüpek, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Serkan Kalmaz katıldı.

EN ÖNEMLİ SEÇİM

Başkan Selvitopu 28 Mayıs seçiminin önemine değinerek, “Bu şu ana kadar girdiğimiz en önemli seçim. Bir referandum. Eşimizi, dostumuzu kim varsa ülkemiz için geleceğimiz için sandığa götürmemiz gerekiyor. Kemal Kılıçdaroğlu'nu Cumhurbaşkanı seçilmesiyle ülkemiz bambaşka sabaha uyanacak” dedi.

TÜRK HALKI ‘DEĞİŞİM İSTİYORUZ’ DEDİ

Toplantının ev sahipliğini yapan Alkız Otomotivin sahibi İlker Alkız, toplantıya katılan esnaf arkadaşlarına teşekkür ederek, “28 Mayıs ülkemiz için artık dönüm noktası. Türk halkı çok kritik bir kararın eşiğinde. 14 Mayıs’ta milletimizin çoğunluğu değişimden yana tavır koydu. Şimdi her birimize büyük bir görev düşüyor. Çocuklarımız için, bu ülke için sandığa gidip oyumuzu kullanacağız. Bunu yapmak zorundayız. Ben inanıyorum ki İzmirli hemşerilerimiz sandıkta gereğini yapacak. Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığında esnaf rahat bir nefes alacak” diye konuştu.