Halime ERDOĞAN / GÜNDEME BAKIŞ - CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, geçmiş dönemlerde görev yapan ilçe başkanları ile buluştu. Yapılan toplantıda Aslanoğlu'nun tecrübeli ilçe başkanlarından, 14 Mayıs'ta gerçekleştirilecek seçimlere karkı vermesini ve görev almasını istediği öğrenildi. 

FORM DAĞITILDI

Edinilen bilgiye göre; eski ilçe başkanlarına il tarafından "Hangi ilçede görev almak istiyorsunuz, hangi alanda seçimlere katkı koyabileceğinizi düşünüyorsunuz, hedef kitle olarak kimlerle daha yakın iletişim kurabileceğinizi düşünüyorsunuz" içerikli soruların yer aldığı formlar dağıtıldı. İlçe başkanları, dağıtılan formları doldurarak il yöneticilerine teslim etti. 

SORUMLULUK VERİLECEK

Aynı toplantının eski belediye başkanları ile de yapılacağı kaydedildi. Toplantıların ardından, eski ilçe başkanları ve belediye başkanlarına çalışmak istediği ilçe, mahalle ve topluluklarla ilgili sorumluluk verileceği aktarıldı. 

Yapılan bu çalışmalarla birlikte CHP'nin hem daha çok sahada yer alması hem de küskün kitle olmamasının hedeflendiği iletildi.