CHP Bayraklı ilçe örgütü, Bayraklı Havuz Kafe’de dayanışma yemeğinde bir araya geldi. Programa CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin ve ilçe yöneticileri ile mahalle ve il delegeleri katıldı. Dayanışma yemeğinde birlik ve beraberlik mesajları verildi.

“KILIÇDAROĞLU’NUN ARKASINDAYIZ”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “CHP Bayraklı örgütü dosta düşmana örnek olacak işler yapıyor. Bayraklı artık siyasi özgürlüğünü ilan etti. Hiçbir ilçenin gölgesinde değiliz. Bunun mimarları ilçe örgütümüz. Dayanışma nedir, kol kola girmek ne demek, herkesi kucaklamak ne demek, kardeşlik nedir, örgüt olmak ne demek herkese gösterdiniz. Gece gündüz sokakta çalışan 400 arkadaşımıza şükranlarımızı sunuyorum. Bizim yol haritamız belli. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasında durmaya devam edeceğiz. Toplumu hiçbir sebeple ayrıştırmadan birleştiren ve Halil İbrahim sofrasında buluşturan, herkesi kucaklayan genel başkanımızın arkasında toplanmak ilk önceliğimizdir” diye konuştu.

"İYİ Kİ VARSINIZ…"

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu; “Hep birlikte aynı sofralarda birlikte oturup konuşuyoruz. İzmir sonuçları sizin sayenizde oldu. Canla başla çalıştık. Bu Zafer bizim hepimizin. Bayraklı’da çok iyi bir sonuç aldık. 28 Mayıs’tan bu yana bizi hep birbirimize düşürmeye çalıştılar ama buna müsaade etmedik. CHP her zaman dimdik ayakta olacaktır. Bu kavga çetin bir kavga… İyi ki; Bayraklı Belediye Başkanımız Serdar Sandal, İlçe Başkanımız Didem Gültekin ve ilçe örgütümüz var. Biz birlik olmaya, dayanışmamızı büyütmeye devam edeceğiz” dedi. 

ÖRGÜTE TEŞEKKÜR

CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin; “Zorlu süreçleri hep beraber atlattık. Birlik, beraberlik için buralara geldik. Birleşerek büyümeye devam edeceğiz. Bize gösterdiğiniz teveccühten dolayı herkese teşekkür ederim. Biz büyük ve güçlü bir örgütüz” dedi.