2024'ün ilk Ay tutulması 25 Mart'ta, 20 Mart Bahar Ekinoksu (gündüz-gece eşitliği) sonrasındaki "Solucan Ay" esnasında yarı gölgeli tutulma şeklinde yaşanacak. Ay'ın, Dünya ile Güneş arasından geçmesiyle oluşan Güneş tutulmalarının ilki 8 Nisan'da meydana gelecek. Astrolog Aygül Aydın 1980 Ekim -1982 Aralık arasında doğanlar için müjdeyi verdi. Bu tutulmalar sonrası 6-7-8 Nisan ile 10-11-12 Ekim doğumlular arasındakilerin ilişkiler konusunda devrim yaşayacağını söyledi. Astrolog Dinçer Güner ise “İlişkiler dikkatli yönetilmezse hem özel, hem sosyal hem de ortaklıklarda sorunlar ortaya çıkabilir. Sevgiyi ifade etmek, sevgiyi almak-vermek pekte kolay olmayabilir. Maddi anlamda risk almak için uygun zamanlar değil.” Yorumunu yaptı.

DEĞİŞİMLERE SİZDE HAZIR OLUN 
Astrolog Aygül Aydın “Yılın en önemli ay ve güneş tutulmalarına çok az kaldı” diyerek “Bu tutulmalar sonrası; 1995 Aralık ile 1998 Haziran arasında doğan birçok kişi çok hızlı evlilik kararı alacak. 1980 Ekim -1982 Aralık arasında doğanlar evlilik veya ilişkiler konusunda devrim yaşayabilir. 6-7-8 Nisan doğumlular, 10-11-12 Ekim doğumlular, kadersel anlamda büyük heyecanlara ve değişimlere sizde hazır olun.” Müjdesini verdi.

ÇOK LEZZETLİ BİR YEMEĞİN TUZSUZ VE BAHARATSIZ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜN 
Astrolog Dinçer Güner’in yaptığı paylaşımda ise Gökyüzünde Venüs ile Satürn buluşuyor! Müjdesi geldi.

Aşk ve ilişkilerin disiplinli bir şekilde yönetilmesi gereken zamanlara giriyoruz. Sosyal etkileşim azalabilir, yalnızlık hissi artabilir. İlişkilerde dikkatli olunmazsa sorunlar kaçınılmaz olabilir. Romantik beklentileri düşük tutmak önem kazanıyor. Para yönetiminde dikkatli olmak gerekebilir.

İşte Güner’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım:

Venüs ile Satürn birlikte hareket edecekler. Etki süresi +/- 3 gün Venüs ile Satürn'ün gökyüzünde kavuştuğu zamanları hayal etmek için, aşkın ve ilişkilerin disiplinli ve ciddi bir memur tarafından yönetildiğini düşün. Bu aralar çok daha az sosyal olmak isteyebilir, yalnızlık ihtiyacımız artabilir.

İlişkiler dikkatli yönetilmezse hem özel, hem sosyal hem de ortaklıklarda sorunlar ortaya çıkabilir. Sevgiyi ifade etmek, sevgiyi almak-vermek pekte kolay olmayabilir. Maddi anlamda risk almak için uygun zamanlar değil.

Mevcut ilişkiler sınavdan geçebilir. Yeni ilişkilerde ise aşırı sorumluluk duygusundan dolayı keyiften çok görev nitelikli olabilir. Romantik beklentileri oldukça düşük tutmak gerek.

Eğlenmek, partilemek içinde uygun bir zaman değil. Olası yeni birileri ile tanışılacaksa bile yaş farklı epey fazla olabilir. Tasarruf planı yapmak için iyi bir zaman olabilir. Herhangi bir estetik işleri içinde doğru zaman değil.

İlişkilerde ciddiyet ve olgunluk arayışını vurgular. Sorumluluk almak, kararlılık ve uzun vadeli düşünmek önem kazanabilir.

Aşkta ve ilişkilerde daha ciddi adımlar atma eğilimi gösterebilirsiniz. Değerleriniz ve ilişkilerinizde sınırlar koyma ihtiyacını vurgular.


Para yönetimi ve maddi konularda daha dikkatli ve planlı hareket etme eğilimi gösterebilirsiniz. Mesela çok istediğiniz bir şey almak istiyorsunuz ama gerçekten ihtiyacınız var mı bunu sorgularsınız, hemen almazsınız. Gerçi şuanki enflasyonda ne alsan yanına kar, bugün yarından daha ucuz artık...