Bornova Kaymakamlığı tarafından Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda düzenlenen bayramlaşma ve tanışma toplantısında, Bornova Kaymakamı Muzafffer Şahiner, Bornova Belediye Başkanı Ömer Eşki, Bornova İlçe Jandarma Komutanı Sadık Yazan ve Bornova İlçe Emniyet Müdürü Osman Şahin tebrikleri kabul etti.

 D S C 0463

İşbirliği ve uyum içinde çalışacağız 

31 Mart Yerel Seçimleri sonrası göreve gelen muhtarların da yerini alıp kendilerini tek tek tanıttığı toplantıda konuşan Kaymakam Şahiner, Başkan Eşki’nin seçildikten sonra kendisini ziyaret ettiğini hatırlatarak, “Sorunları ve yapılması gerekenleri biliyoruz. Hem Bornova Belediyesi hem de muhtarlarımızla işbirliği ve uyum içinde çalışacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

 D S C 0408

Bayram havasında 5 yıl diliyorum 

Bornova olarak hep birlikte huzurlu bir Ramazan ve sorunsuz bir seçim dönemi geçirdiklerini ifade eden Bornova Belediye Başkanı Eşki, “Hepinizin geçmiş bayramını kutluyorum. Önümüzdeki beş yıl boyunca hep beraber olacağız. Bu sürecin Bornovamızı için bir bayram havasında geçmesini diliyorum. Olabildiğince yanyana, yardımlaşarak ve birbirimize destek olarak devletimize ve milletimize hizmet edeceğiz” dedi.