ADD Bornova Şube Başkanı Mübeccel Timaç,  ADD Bornova Şubesi Gençlik Kolları Başkanı Seral Öykü Dikli ve Gençlik Kolları üyeleriyle sohbet eden Başkan Eşki, “Bizim en çok özen göstereceğimiz, en çok üzerinde duracağımız şey Atatürkçü Düşünce Derneği’dir. Bütün çalışma arkadaşlarım bilirler. ADD bir şey talep ettiğinde talebi en hızlı şekilde yerine getirilecektir” dedi.

Add Bulusma (5)

ADD’li olmaktan çekinmeyin

Atatürkçü Düşünce Derneği’ne üye olmanın geçmişte gençler arasında “Acaba kamuda işe gerebilir miyim” endişelerine neden olduğunu söyleyen Başkan Eşki, “Hiç endişeniz olmasın, bakın ben Bornova Belediye Başkanı oldum. Türkiye’nin kurucu, birleştirici, en temel değeridir. Siyasi konjonktür de buna evriliyor. Atatürkçülerin Atatürkçü Düşünce Derneği’ne daha çok sahip çıkması gerekiyor. Bu nedenle sizden gelecek her türlü talebe kapılarımız sonuna kadar açık” dedi.

ADD Bornova Şubesi Başkanı Mübeccel Timaç ve ADD Bornova Şubesi Gençlik Kolları Başkanı Seral Öykü Dikli de içlerinden biri olan Ömer Eşki’nin Bornova Belediye Başkanı olmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek, Atatürkçü düşüncenin Bornova Belediyesi’nde en üst düzeyde temsil edileceğine inandıklarını belirttiler.