Halime ERDOĞAN / GÜNDEME BAKIŞ - CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, Pazartesi günü MYK'nın atamasını gerçekleştirdiği yeni il yönetim kurulu ile ilk toplantısını yaptı. Aslanoğlu'nun "Tanışma" temalı gerçekleştirdiği ilk toplantıda, yöneticilere kendini tanıttığı kaydedildi. 

"İLÇELERE 'ÇOK ÇALIŞIN' DEMEYECEĞİZ"

Aslanoğlu'nun çiçeği burnunda yöneticilere saha çalışmasının önemini anlatarak, "Savaş uzaktan yönetilerek kazanılmıyor, cepheden kazanılıyor. Hepimiz, her ilçede olup çalışırsak muhakkak sürükleyici olur. İlçeler de çok çalışacak ama biz ilçelere talimat gönderip 'Çok çalışın' demeyeceğiz, kendimiz her ilçede çalışarak bunu göstereceğiz. Çok çalışacağız, iktidarın il yönetimi olacağız" dediği kaydedildi. 

"DÜZENİ BİRLİKTE OTURTACAĞIZ"

Öte yandan Aslanoğlu'nun bu toplantıda görevlendirme yapmadığı belirtilerek, il yöneticilerini, kendi yaptığı saha programlarına davet ettiğini iletildi. Aslanoğlu'nun, "Ben program yapıyorum, çalışıyoruz. Siz de istediğiniz zaman programlara katılabilirsiniz, sizlerle de paylaşırlar programları. Zamanla düzeni birlikte oturtacağız" diye konuştuğu aktarıldı.