Halime ERDOĞAN / GÜNDEME BAKIŞ - CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, dün gerçekleştirdiği merkez ilçe başkanları toplantısının ardından, bugün de dış ilçe başkanları ile bir araya geldi. Yaklaşık 2 saat süren toplantıda Aslanoğlu'nun, yönetimde yapılacak revizyon için ilçe başkanlarından isim istediği kaydedildi. 

Aslanoğlu'nun, ilçe başkanlarına telefon numarasını verdiği ve "Dün yaptığımız toplantıda zarfın içinde il başkanlığına isimlerin iletilmesini söylemiştik ama sizler whatsapp'tan yazın isimleri" dediği aktarıldı. 

“ÖNERİLEN İSİMLER BELEDİYELERDE ÇALIŞMASIN”

Öte yandan Başkan Aslanoğlu’nun, ilçe başkanlarına belediyelerde çalışan isimlerin yazılmamasının daha iyi olacağını söylediği aktarıldı. Aslanoğlu'nun “Bir kişinin bir görevi varsa eğer ona bence ikinci bir görev vermeyelim yani belediyede çalışıyorsa bırakalım oradaki görevini sürdürdün” dediği ileri sürüldü. 

Aslanoğlu'ndan kooperatif açıklaması ve dikkat çeken çıkış: Müteahhitler ihaleye girmedi! Aslanoğlu'ndan kooperatif açıklaması ve dikkat çeken çıkış: Müteahhitler ihaleye girmedi!

“GÜNDÜZ ESNAF AKŞAM KAHVE ZİYARETİ”

Aslanoğlu'nun ilçe başkanlarıyla saha ziyaretlerine ilişkin de görüştüğü, 100 günde 100 çalışma kapsamında gündüz esnaf, akşam kahvehane ziyareti yapmaları talimatı verdiği kaydedildi.