GÜNDEME BAKIŞ - Cumhurbaşkanı Erdoğan Gündoğdu mitinginde İzmir'e bugüne dek 449 milyarlık yatırım yapıldığını kaydederek, CHP'li İzBB'nin hiçbir yatırım yapmadığını söyledi. Erdoğan miting alanına 100 bin İzmirlinin giriş yaptığını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı... 100 bin kişi Gündoğdu'ya giriş yaptı! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı... 100 bin kişi Gündoğdu'ya giriş yaptı!

ASLANOĞLU: SON ZAMANLARIN EN BOŞ MİTİNGİ

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, 4.5 milyonluk İzmir'de AK Parti'nin mitinginin bomboş geçtiğini, İzmirliler'in Erdoğan'a gerekli yanıtın verdiğini söyledi. Aslanoğlu, şunları söyledi:

"Bırakın 100 bin kişi alanda 50 bin kişi bile yoktu. Son zamanların en boş mitingi. Sahnenin kurulduğu alanla bitiş noktasına kadar bölge bile dolmadı. İzmirliler bir kez daha sayın Erdoğan'ın, 'Son kez seçime giriyorum' sözlerine gereken yanıtı vermiş. Erdoğan kürsüye çıktığında alan daha da boşaldı.  Çünkü toplama kalabalık. Zorla insanları oraya götürürseniz görev icabı olanan girer ve çıkarlar. Gönüllü olmadıkları açık. İzmir Cumhur ittifakına gereken yanıtı açık ve net olarak vermiş. Mutfakta büyük bir yangın var. Bu yangının sorumlusu Erdoğan"