Kümede kalma barajının 3 puan gerisinde yer alan 16 puanlı 16'ncı sıradaki İzmir temsilcisi, şimdi de zorlu Sakaryaspor deplasmanına odaklandı. Uzun bir aradan sonra tekrar 3 puanla tanıştıkları için mutlu olduklarını belirten Ahmet İlhan, "Galip geldiğimiz için mutluyuz. Hem ikinci yarının ilk maçı hem de yeni yılın ilk maçında sahadan 3 puanla ayrılmayı bildik" diye konuştu.

Devre arasında kadroya katılan oyuncuların takıma katkı yaptığını ifade den tecrübeli sağ kanat oyuncusu, "Başkanımız Seyit Mehmet Özkan devre arasında nokta transferler yaptı. Güçlü bir ekip olduk. Cuma günü Sakarya deplasmanından da üç puanla dönüp güzel bir seri yakalamak istiyoruz. Altınordu'yu hak etmediği bu yerden bir an önce uzaklaştıracağız" mesajı verdi.

U12 İZMİR CUP İÇİN BELÇİKA'DA SUNUM

Altınordu Avrupa Direktörü Murat Korkmaz ve Futbol Akademisi İdari Direktörü Ahmet Furkan Can, Belçika'da KRC Genk kulübünün organize ettiği Top Tournament Event'e katıldı. Altınordulu yöneticiler 6-9 Nisan'da gerçekleştirecek U12 İzmir Cup Turnuvası hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Birçok katılımcı Altınordu FK tarafından gerçekleştirilen U12 İzmir Cup'tan haberdar olduklarını ve böylesine önemli bir organizasyonu gerçekleştiren İzmir kulübüne teşekkür etti. Altınordulu yöneticiler KRC Genk Akademisi'ne el imalatı ve sınırlı üretim Çatalhöyük vazosu hediye ederken, KRC Genk Akademisi'nde 35 yılını geride bırakan Akademi Koordinatörü Ronald Breugelmans'a isminin yazılı olduğu forma verdi.